مهرداد اولادی:مهاجم که فقط نباید گل بزند/نمی گذارم روی اسمم خط قرمز بکشند

مهرداد اولادی مهاجم ملوان انزلی پس از چند دوره دوری از تیم ملی دوباره به تیم ملی دعوت شد تا در کنار دیگر ملی‌پوشان خود را برای بازی با لبنان در چارچوب مرحله مقدماتی جام ملت‌های آسیا آماده کند.

به گزارش ستاره ها؛اولادی که در فصل جاری چندان در امر گل‌زنی موفق نبوده شاید در تیم ملی کنار سیدجلال رافخاهی هم‌تیمی 15 گله‌اش بتواند مشکل گل‌زنی تیم ملی را حل کند.
فکرش را می‌کردی دوباره به تیم ملی دعوت شوی؟
من در شرایط بدنی مناسبی به سر می‌برم و در اکثر بازی‌های این فصل ملوان هم حاضر بودم. از طرفی کادرفنی ملوان هم از عملکردم رضایت داشتند و خودم هم انتظار دعوت‌شدن به تیم ملی را داشتم.
اما در فصل جاری آمار گل‌زنی‌ات خوب نیست!
درست است که همه از مهاجم انتظار گل‌زنی دارند اما تنها وظیفه مهاجم گل‌زنی نیست. شما ببینید سیدجلال رافخاهی که 15 گل زده و در صدر جدول گل‌زنان لیگ قرار دارد همیشه از دیگر بازیکنان ملوان به خاطر همکاری و حمایت خوبشان تشکر کرده و آن‌ها را عامل اصلی موفقیتش می‌داند. می‌خواهم بگویم گاهی وظیفه مهاجم ایجاد فضا برای دیگر بازیکنان تیمش است و فکر می‌کنم از این لحاظ من عملکرد خوبی داشتم و این موضوع از چشم کادرفنی تیم ملی هم دور نمانده است.
چرا تو با وجود دعوت چند باره به تیم ملی نتوانستی جایگاه ثابتی برای خودت دست و پا کنی؟
خب رقابت در خط‌حمله تیم ملی همیشه فشرده بوده و هست. الان هم که می‌بینید مهاجمانی چون انصاری‌فرد و سیدصالحی و آرش برهانی که آمار گل‌زنی خوبی دارند و بازیکنان باتجربه‌ای هستند، دعوت نشده‌اند. این نشان می‌دهد که کار بازیکنان دعوت شده به تیم ملی برای پیداکردن جایگاه ثابت سخت است. البته این‌بار دیگر آن‌قدر تلاش می‌کنم که کادرفنی نتوانند روی اسمم خط قرمز بکشند!
تمرین تیم ملی و وضعیت کلی تیم چطور است؟
در دو روز گذشته تمرین خوب و بانشاطی را پشت‌سر گذاشتیم و همه بازیکنان وضعیت خوبی دارند و همه از شکست دادن لبنان و گرفتن انتقام بازی مرحله مقدماتی جام جهانی صحبت می‌کنند.
فکر می‌کنی تیم ملی راحت بتواند لبنان را شکست دهد؟
دیگر هیچ دیداری برای هیچ تیمی آسان نیست چراکه همه تیم‌ها پیشرفت کرده‌اند و فاصله بین تیم‌ها کم شده است. امیدوارم با این روحیه و انگیزه بالایی که همه ملی‌پوشان دارند یک بازی خوب و تماشاگرپسند مقابل تیم ملی لبنان انجام دهیم و یک پیروزی خوب کسب کنیم.
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.