نوری: داربی 76 جذاب‌ترین داربی چند سال اخیر می‌شود/

پرسپولیس با برد مقابل داماش گیلان آماده حضور در داربی روز جمعه تهران است.

به گزارش ستاره ها؛ محمد نوری، کاپیتان پرسپولیس در بازی با داماش در گفت‌وگویی با خراسان در خصوص این بازی و دیدار مقابل استقلال صحبت می‌کند. او معتقد است داربی 76 سرخابی جذاب​ترین داربی چند سال اخیر خواهد بود.
 
قبول داری مقابل داماش بازی خوبی ارایه نکردید؟
داماش تیم خوبی بود و به نظرم مقابل این تیم خوب بازی کردیم اما داماشی‌ها هم پا به پای ما بازی کردند و بازی سختی را انجام دادیم.
بازیکنان پرسپولیس در این بازی استرس زیادی داشتند، این استرس مربوط به بازی روز جمعه است؟
من این حرف را خیلی قبول ندارم. ما در هر بازی برای 3 امتیاز به میدان می‌رویم و خیلی فرق ندارد که حریف ما چه تیمی است. مطمئن باشید در بازی بعدی منسجم‌تر از همیشه خواهیم بود.
پرسپولیس چه نتیجه‌ای در داربی به دست می‌آورد؟
نتیجه که قابل پیش‌بینی نیست اما امیدوارم برنده داربی ما باشیم. پرسپولیس تغییرات زیادی کرده و در مقابل استقلال آن را نشان می‌دهیم.
فکر می‌کنی پرسپولیس می‌تواند 3 امتیاز بازی جمعه را به دست بیاورد؟
ما تمام تمرکزمان را روی بازی جمعه مقابل استقلال گذاشته‌ایم چراکه برای ما بازی مهمی است. از طرف دیگر شرایط جدول طوری است که باید این 3 امتیاز را بگیریم.
هواداران پرسپولیس به بازی تیمشان در داربی روز جمعه امیدوار باشند یا…؟
هر داربی شرایط خاص خودش را دارد اما من به هواداران پرسپولیس قول می‌دهم روز جمعه با همه وجودمان مقابل استقلال بازی کنیم و برای 3 امتیاز به میدان می‌رویم. البته استقلال هم تیم خوبی است و قطعا بازی سختی در پیش خواهیم داشت. به نظرم داربی 76 جذاب‌ترین داربی در چند سال اخیر می‌شود.
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.