گل محمدی: قلعه نویی جو پرسپولیس را به هم می ریزد/قلعه نویی: کجا جو تیمت را به هم زدم؟!

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس اعلام کرد قلعه نویی با حرف زدن درباره استعفای رویانیان، قصد داشت جو این تیم را به هم بریزد.

به گزارش ستاره ها؛ امیر قلعه نویی در واکنش به حرف های امیر قلعه نویی می گوید: «من نمی دانستم تعریف کردن از فعالیت های یک مدیر می تواند به برهم ریختن تمرکز تیم او منجر شود!خوب است ما تعریف کردیم و این همه حرف شنیدیم خدا می داند اگر می خواستیم انتقاد کنیم چه چیزهایی به ما نسبت می دادند!». او ادامه داد:«آنهایی که امیر قلعه نویی را می شناسند می دانند من اصلا” دنبال کری خواندن و حساس کردن دربی نیستم و همواره هم وقتی خودم سرمربی استقلال بودم همه را دعوت به آرامش کردم تا طرفداران از این بازی لذت ببرند اما مثل این که دوستان دنبال چیزهایی دیگری هستند.من که چیزی نگفتم تا خدای نکرده تمرکز پرسپولیس به هم بخورد».
قلعه نویی در ادامه با بیان این که پیش کشیدن این مسائل هیچ کمکی به فوتبال یاران نمی کند، می گوید:«من ماندم اگر حرف های من تمرکز پرسپولیس را به هم زد چرا آقای رویانیان از آن مصاحبه من تشکر کرد؟!گفتم که در این فوتبال خیلی اتفاقات عجیب رخ می دهد که این یکی را هم باید به پای همان اتفاقات گذاشت چون از این به بعد تعریف کردن از یک نفر هم برهم زدن تمرکز او تعبیر می شود(باخنده)».
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.