بهروان: تاج سرپرست سازمان لیگ است نه نایب رئیس دوم!

بهروان توضیحات تازه ای درباره برکناری اش از سازمان لیگ می دهد.

به گزارش ستاره ها؛ غلامرضا بهروان  در مورد اینکه چرا از حضور تلفنی در برنامه ورزش و مردم پشیمان شد، گفت: «من پشیمان نشدم فقط می‌خواستم مجری محترم برنامه ورزش و مردم از قول من مطلبی را نقل کند که این اتفاق نیفتاد و درست هم نبود که من تلفنی بخواهم صحبت کنم اما از شما می‌پرسم واقعاً‌ علی کفاشیان نامه انصراف من را ندیده است؟! اگر اینگونه است چگونه بر روی این نامه دستور داده است.
او اضافه می کند: «من در نامه‌ام ذکر کرده بودم به خاطر صیانت از فوتبال ملی انصراف می‌دهم و معنای انصراف با استعفاء از نظر حقوقی خیلی تفاوت دارد ضمن اینکه در نامه ننوشته بودم که به خاطر صیانت از آراء انصراف می‌دهم.  صیانت به معنای حفظ کردن است اما من که با رأی مجمع انتخاب شدم کنار رفتم زیرا فوتبال ملی را بالاتر از افراد می‌دانم و به خاطر صیانت از فوتبال ملی این کار را کردم. فوتبال متعلق به مردم است پس بهتر است همیشه راست بگوییم هر چند به ضرر ما باشد. من را کاندیدای نایب‌رئیس دوم کردند و خود کفاشیان من را به هیئت‌رئیسه پیشنهاد داد و پس از آنکه آنها مصوب کردند با رأی مجمع انتخاب شدم پس باید مجمع در مورد من تصمیم بگیرد ولی من همانطور که گفتم به خاطر فوتبال ملی انصراف دادم.»
بهروان در مورد اینکه مهدی تاج او را مسئول لیگ دو و سه دانسته است، گفت: «بهتر است در این مورد اساسنامه را بخوانید، مسئولیت برگزاری مسابقات با نایب‌رئیس است و مهدی تاج هم تا زمانیکه به مجمع فدراسیون معرفی نشود و رأی نیاورد نایب‌رئیس نیست. در ابلاغ تاج نوشته شده او سرپرست سازمان لیگ است که احتمالاً منظورشان همان مسابقات لیگ برتر است.»
 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.