منوچهری: نیازی ندارم خودم را به استقلالی​ها ثابت کنم

امیــن منوچهری پس از جدایی‌اش از استقلال و حضورش در نفت تهران سرشار از انگیره است که این انگیزه و آمادگی‌اش او را در گلزنی موفق کرده است.

به گزارش ستاره ها؛ مهاجم نفت در بازی این هفته تیمش برابر صنعت نفت 2بار برای تیمش گل زنی کرد تا شاگردان ابراهیم‌زاده یک پیروزی پر گل را کسب کنند. وی در این‌باره صحبت کرده است.
از استقلال جدا شدی گویا سرشار از انگیزه‌ای، در بازی با پرسپولیس گل زدی و این بار هم مقابل نفت آبادان این گلزنی را تکرار کردی.
خدا را شکر اکنون از وضعیتی که دارم راضی هستم و از نظر اعتماد به نفس و انگیزه هم در بهترین شرایطم قرار دارم. در ماه‌های گذشته هیچ‌وقت به این اندازه آماده نبودم و از این لحاظ خوشحالم.
با گلزنی‌هایت در هر بازی می‌خواهی خودت را به استقلالی‌ها ثابت کنی؟
نیازی به این کارها ندارم. من ثابت شده هستم و به این مسائل فکر نمی‌کنم. تنها هدفم موفقیت تیم نفت است و خوشحالم که با گل‌هایم زمینه‌ساز یک پیروزی پر گل برای نفت شدم.
به نوعی هم با 2 گلی که برای نفت زدی این تیم را به جدول بازگرداندی.
کار من فقط انجام وظیفه بود. کاری که از من خواسته بودند را انجام دادم و خوشحالم که به هدفم رسیدم. از وقتی به نفت آمدم انگیزه بالایی دارم و دنبال این هستم بتوانم روند گلزنی‌ام را ادامه دهم. هدفم موفقیت نفت است که اگر بتوانم این روند را ادامه دهم، هم به تیمم کمک کرده‌ام و هم به هدفم رسیده‌ام.
اکنون وضعیت نفت را چطور می‌بینی؟
فکر می‌کنم برد مقابل صنعت نفت خوب و به موقع بود و اگر این برد را نمی‌آوردیم تیممان وارد بحران می‌شد. واقعا خوشحالم توانستیم به 3 امتیاز برسیم. این برد می‌تواند شوک بزرگی به تیم ما وارد کند تا بتوانیم یک روند رو به رشد را در پیش بگیریم و به جمع مدعیان برسیم. نفت در این مدت دچار بدشانسی شده بود وگرنه از نظر فنی تیم بسیار خوب و موجهی است که سرمربی‌اش آقای ابراهیم‌زاده است. مطمئن هستم که دوباره و بسیار زود به جمع مدعیان اضافه می‌شویم.
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.