کیا: نیمکت نشینی برایم سخت است/پسر برادرم در بازی های پرسپولیس غش می کند!/معلوم نیست در دربی باشم

مهدوی کیا سال آخر بازی گری اش را در پرسپولیس سپری می کند.

به گزارش ستاره ها؛ او که در این تیم تبدیل به یک بازیکن نیمکت نشین شده، تا به حال اعتراضی به این نیمکت نشینی نکرده است. مهدی در این باره می گوید: «طبیعی است که نیمکت نشینی برایم سخت باشد. مخصوصا اینکه نیم فصل آخر دوران بازیگری ام را سپری می کنم. من تلاش زیادی کردم در نیم فصل اول انتظارات را برآورده کنم و بازیکن مثمر ثمری باشم. مهم این نیست که چقدر بازی می کنید، مهم این است که چه رفتاری از خود نشان می دهید.»
اما طرفداران پرسپولس دوست دارند مهدوی کیا برای تیم شان بازی کند. او پاسخ می دهد: «من هر چیزی دارم از پرسپولیس است. این درست است که در سه نوبت با انتقالم به تیم های خارجی درآمدهای کلانی نثیب پرسپولیس شد و به نوعی بودجه چهار، پنج فصل ان زمان پرسپولیس تامین شد اما من همیشه مدیون این تیم هستم. از نوجوانی پرسپولیس را دوست داشتم و همیشه به ورزشگاه می رفتم مثل همین هوادارانی که برای دیدن بازی های ما به ورزشگاه می آیند. من نمی توانم گذشته ام را فراموش کنم. پسر برادرم هنگام بازی های پرسپولیس استرس فراوانی دارد و حتی دیدم که برای پرسپولیس غش می کند. ما به این صورت پرسپولیس را دوست داریم. از اینکه در طول دوران فعالیتم شرایطی پیش آمد که دوست داشتند بازی کنم بسیار خوشحالم. من با این شرایط نمی توانم برای پرسپولیس حاشیه درست کنم. اعتراض، مصاحبه، مشکل تراشی برای پرسپولیس بی معنی است چون طرفداران همه چیز را رصد می کنند.»
مهدوی کیا که این روزها مصدوم است، درباره وضعیتش توضیح می دهد: «در تمرین می خواستم پاسی با پای چپ ارسال کنم که یکی از بازیکنانم با مچ پای راستم برخورد کرد و باعص شد که آسیب ببینم. الان پایم کبود شده و به همین دلیل شاید چندهفته به دور باشم. درباره شایعه غیبتم در دربی هم نمی توانم پاسخی بدهم چون وضعیت مصدومیتم هنوز مشخص نیست. فعلا که بیرون هستم و تا دو سه روز آینده تکلیفم مشخص می شود.» 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.