انصاری‌فرد: اصلا فکر نمی‌کردم آن توپ را گل نکنم/ترانسفر شدنم منتفی است/فعلا درباره دربی حرف نمی زنم

کریم انصاری‌فرد با موقعیت فوق‌العاده‌ای که در بازی صبا از دست داد، انتقاد رسانه‌ها و برخی از پیشکسوتان پرسپولیس را برانگیخت.

به گزارش ستاره ها؛ اما این بازیکن تاکید می‌کند که مقصر از دست رفتن آن موقعیت خوب نبوده بلکه زمین خراب باعث شد تا این توپ از دست برود.
با صبا مساوی کردید و بردهایتان تداوم پیدا نکرد.
خب ما کاملا برتر از صبا بودیم. 4 موقعیت صددرصد گل داشتیم و باید سه امتیاز را می‌گرفتیم. زمین واقعا خراب بود و روی کار ما تاثیر داشت. اگر زمین بهتر بود، شک نکنید دچار مشکل نمی‌شدیم و راحت می‌توانستیم برنده باشیم. پرسپولیس مستحق برد بود و دو امتیاز را از دست داد.
تو هم دو موقعیت خراب کردی.
وقتی توپ به سمتم می‌آمد، داشتم برای خوشحالی گل نقشه می‌کشیدم. یک‌درصد هم فکر نمی‌کردم که قرار است توپ گل نشود ولی متاسفانه زمین ناسالم و خراب باعث شد تا این موقعیت عالی را از دست بدهم.
ولی موقعیتی که از دست دادی باعث شد تا دوباره از تو انتقاد شود.
این انتقادها برای من عجیب است. من دو بازی در لیگ برتر است که گل نزده‌ام. تازه در بازی فجرسپاسی هم پاس گل دادم. قرار نیست یک مهاجم همیشه گل بزند. اگر می‌توانستم در همه بازی‌ها گل بزنم که بهترین مهاجم دنیا می‌شدم.
برخورد طرفداران قمی با شما چطور بود؟ ظاهرا ناراضی هستید.
متاسفانه با آقای گل‌محمدی رفتار خوبی صورت نگرفت. در فوتبال کاملا طبیعی است که یک مربی جابه‌جا شود و به تیم دیگری برود. من نمی‌دانم چرا قمی‌ها این‌قدر موضوع رفتن یحیی از صبا به پرسپولیس را بزرگ و حساس می‌کنند. به نظر من این اتفاق طبیعی بود. آقا یحیی تصمیم گرفت به پرسپولیس برود و باید به او احترام گذاشت.
ماجرای ترانسفرت به اروپا چه شد؟
منتفی شده است. من در خدمت پرسپولیس هستم و قرار شد اگر هم مذاکراتی صورت گیرد، بین آقای رویانیان و مدیر برنامه‌هایم آقای فاضلی باشد.
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.