زاید: نمی‌توانم تصور کنم مقابل پرسپولیس بازی می‌کنم

ایمون زاید، مهاجم ایرلندی و سابق پرسپولیس که با تصمیم مانوئل ژوزه از این تیم کنار گذاشته شده بود با توافق با مسئولان آلومینیوم به این تیم جنوبی پیوست.

به گزارش ستاره ها؛آقای هت‌تریک که پس از اخراج مانوئل منتظر چراغ سبز مسئولان پرسپولیس بود بعد از این‌که خبری از تیم محبوبش در ایران نشد تصمیم گرفت نیم‌فصل لیگ دوم را در کنار اکبر میثاقیان به فعالیت بپردازد.
  
خبر بازگشتت به ایران همه را متعجب کرد. بیشتر از همه این‌که به تیم آلومینیوم رفتی.
قبل از این‌که از ایران بروم گفته بودم که چند تیم خواهان به خدمت گرفتنم هستند. خودم هم انتظار این‌که به تیم آلومینیوم بروم را نداشتم. با مشکلاتی که در پرسپولیس برایم به‌وجود آمده بود نمی‌توانستم بیشتر از آن خودم را کوچک کنم.
اما الان مانوئل رفته. فکر نمی‌کنی اگر کمی صبر می‌کردی موقعیت بهتری داشتی؟
من مهاجمم. نیاز به فرصت دارم و باید در کمترین ثانیه بهترین تصمیم را بگیرم. گاهی تصمیمی که می‌گیری به نفعت نیست و امکان دارد توپ را به بدترین نقطه بفرستی اما مهم این است که فرصت را خودت از دست داده‌ای. من نمی‌توانستم منتظر بمانم دیگران برایم تصمیم بگیرند و توپم را به اوت بزنند!
اما الان باید مقابل پرسپولیس قرار بگیری.
فوتبال صحنه تقابل‌هاست. ممکن است روزی مقابل برادر خودت هم قرار بگیری. من به این انتقال حرفه‌ای نگاه می‌کنم و امیدوارم مثل همیشه طرفداران پرسپولیس برخورد گرمی با من داشته باشند. من به ناچار از پرسپولیس رفتم.
قرار بود به یک تیم عربی بروی. چطور شد که مسیرت را به سمت ایران کج کردی؟
من از فوتبال لذت می‌برم و اصولم برای بازی کردن همین است. زمانی که به دری‌سیتی رفتم ناچار بودم مسیر طولانی تا باشگاه را پیاده بروم اما به خاطر عشقی که به فوتبال داشتم آن را مشتاقانه طی می‌کردم. فوتبال در کشورهای عربی لذت خاصی ندارد. این انتقال می‌توانست از نظر مالی من را راضی کند اما زمانی که پیراهن این تیم را در می‌آوردم مطمئنا از وقتی که برای آن گذاشته بودم خوشحال نبودم. به همین دلیل تصمیم گرفتم دوباره به ایران برگردم.
به هواداران بندرعباسی قول می‌دهی همان روند گذشته را تکرار کنی و برای تیم آن‌ها هم هت‌تریک کنی؟ تو در نیم‌فصل اول گلی به نام خودت ثبت نکردی.
فرصتی برای بازی نداشتم. در چند بازی هم که بازی کردم اینقدر فشار روی ما زیاد بود که فرصت گل‌زنی نصیبم نشد اما الان ایمون اینجاست و قول می‌دهد تمام تلاشش را برای خوشحالی تیمی که در آن بازی می‌کند به کار ببرد. تنها مشکلم به بازی مقابل پرسپولیس برمی‌گردد که نمی‌توانم تصور کنم مقابل آن‌ها قرار بگیرم.
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.