آندو: جای پدرم در عید سال نو خالی بود/بهترین هدیه ای که گرفتم سلامتی بود

آندارنیک تیموریان اواخر هفته گذشته تهران را ترک کرد و دوباره به دوحه برگشت تا کنار الخریطیات باشد.

به گزارش ستاره ها؛ او حالا در گفت و گویی تازه در مورد روزهای سال نو میلادی، وضعیت خودش در فوتبال قطر و مسائل مختلف دیگر به سوالات پاسخ می‌دهد.
او ابتدا درباره تعطیلات سال نو می گوید: «بسیار خوب است و خوشحال هستم که در یک کریسمس دیگر در کنار خانواده بودم و همه جشن گرفتیم. خوشبختانه کریسمس با تعطیلی رقابت‌های لیگ قطر همراه شد و من توانستم به ایران بیایم تا خانواده‌ام را ببینم. من امیدوارم یک سال خوب را در پیش داشته باشم و خدا به خودم و خانواده‌ام سلامتی بدهد. از طرفی برای تمامی مسیحی‌ها و ارمنی‌های ایران و سایر نقاط جهان آرزوی موفقیت دارم.» او درباره عیدی گرفتن توضیح می دهد: «راستش را بخواهید وقتی بچه بودیم بیشتر عیدی می‌گرفتیم و حالا که بزرگ شدیم دیگر به ما عیدی نمی‌دهند و بیشتر من عیدی می‌دهم.» اما بهترین هدیه آندو در کریسمس چه بود؟ «یادم نمی‌آید ولی فکر می‌کنم بهترین هدیه برای من سلامتی باشد و این که خدا همیشه به من عزت بدهد.»
آندو می گوید جای یک نفر در عیدهایش خالی است: «واقعا جای پدرم خالی است. ما از سال 2005 دیگر او را در کنار خود نداریم ولی همیشه در یاد ماست.» او در پایان درباره شایعه برگشتن به لیگ برتر می گوید: «من هیچ تصمیمی برای سال آینده نگرفته‌ام و هیچ فوتبالیستی از آینده‌اش مطمئن نیست.نمی دانم سال بعد برمی گردم یا نه.» 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.