فکر می کنم مجیدی کاپیتان اول استقلال باشد/حاتمی:هوا گرم بود،حنیف حال نداشت سمت من بیاید!

فرزاد حاتمی در نوک خط حمله بازیکن دلخواه قلعه‌نویی است و این خرید مثل جذب ایمان موسوی در استقلال جواب مثبت داده است.

به گزارش ستاره ها؛ او ابتدا درباره بازی استقلال و آلومینیوم می گوید: «بازی سختی بود و فشار هوا ما را کشته بود. واقعا هوا شرجی بود و بدن من شل شده بود، با این حال در نیمه دوم شرایط بهتر شد و توانستم بهتر بازی کنم. این آب و هوا در عملکرد بازیکنان تاثیر می‌گذارد ولی خدا را شکر که ما بازی را بردیم.» 
او در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنی چه عاملی باعث شده تو و موسوی در همین ابتدای راه به خوبی جواب مثبت پس دادید؟ می گوید: «یکی از دلایل مهمش این است که بازیکنان قدیمی استقلال ما را پذیرفتند و دلیل دیگرش این است که ما انگیزه زیادی داشتیم. از طرفی خوشحالم که جواب اعتماد قلعه‌نویی را دادم و مطمئنا در ادامه با انگیزه بیشتری بازی می‌کنم.» 
حاتمی درباره قهرمانی استقلال نیز توضیح می دهد: «با حرف زدن نمی‌توان چیزی را ثابت کرد ولی فکر می‌کنم با ادامه این روند قهرمان شویم.ما باید از بازی های آینده اکثر امتیازها را بگیریم تا قهرمان شویم.» 
او در پاسخ به این سوال که چرا چرا بعد از گلزنی‌ات حنیف به سمت تو نیامد؟ می گوید: «اتفاقا منتظر بودم تا حنیف به سمت من بیاید ولی فکر می‌کنم هوا گرم و شرجی بود و حنیف حال نداشت به سمت من بیاید.»  حاتمی در پایان درباره کاپیتان استقلال نیز می گوید: «من بازیکنی هستم که تازه به این تیم آمده‌‌ام و استقلال بازیکنان بسیار بزرگی دارد. با این حال در فوتبال ایران رسم بر این است که بازیکن باتجربه و قدیمی در یک تیم کاپیتان شود. احساس من این است که مجیدی کاپیتان اول استقلال خواهد شد.
 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.