پشت پرده از جلسه مهم در این تیم/انتقاد بازیکنان استقلال از رحمتی/نشان دادی دنبال کاپیتانی بودی!

امیر قلعه نویی بعد از برد استقلال مقابل آلومینیوم، به جلسه مهمی اشاره کرد که پیش از بازی، در اردوی آبی ها برگزار شده بود. او به جزئیات این جلسه اشاره نکرد ولی گفت به همراه برخی بازیکنان استقلال، این جلسه را تشکیل داد و «مشکلات درون خانوادگی» را حل کرد. اما در این جلسه چه گذشت؟

به گزارش ستاره ها؛ منابع خبری فاش کردند، امیر قلعه نویی پس از آنکه متوجه شد بحث کاپیتانی در استقلال فراتر از «یک تکه پارچه» است و ادامه این شرایط می تواند به تیمش ضربه بزند، پیش از بازی آلومینیوم تکلیف را روشن کرد. وقتی مهدی رحمتی نیز در لحظه ورود مجتبی جباری، بازوبند را به او سپرد، معلوم شد در این جلسه چه گذشته است. رحمتی که حاضر نشد پیش از بازی گهر بازوبند را به جواد نکونام بسپارد، آن را در نیمه دوم بازی آلومینیوم به جباری داد تا اینگونه مقابل نکونام بایستد. حرف های رحمتی نیز پس از بازی گواه از این موضوع داشت: «جباری زانویش را به خاطر استقلال داده و باید بازوبند را به او می دادم.»
در جلسه ای که شب قبل از بازی با آلومینیوم برگزار شد، امیر قلعه نویی بزرگان تیمش را جمع کرد. نکونام، جباری، رحمتی، خسرو حیدری، امیرحسین صادقی، پژمان منتظری و آرش برهانی این بازیکنان بودند. به نظر می رسید سیاوش اکبرپور نیز در این جلسه حاضر شود ولی به دلایلی نامشخص او نیامد یا نگذاشتند بیاید. در این جلسه، قلعه نویی بار دیگر حرف از «یک تکه پارچه» زد و آخرین هشدارهای خود را داد. گفته می شود در این جلسه بازیکنان همه حرف های خود را زدند و حتی دو تن از بازیکنان استقلال رو به رحمتی گفتند: «تو نشان دادی که دنبال بازوبند بودی و این کارت درست نبود…»
از آنجا که اغلب حاضران در این جلسه اعتقاد داشتند که فرهاد مجیدی با مصاحبه های اول فصل خود، به نوعی کار را برایشان دشوار کرد، تاکید داشتند او کاپیتان نباشد. به همین دلیل یک نظرسنجی صورت گرفت که نکونام به عنوان کاپیتان استقلال انتخاب شد. اما این بازیکن که بارها در گفت و گوهایش اعلام کرده بود به دنبال بازوبند نیست، سریعا تاکید کرد آن را قبول نمی کند: «من دنبال بازوبند نیستم. اگر می خواستم اول فصل می گرفتم. الان هم بازوبند را قبول نمی کنم.» انصراف او باعث شد تا باردیگر بحث هایی در این باره صورت بگیرد. همه بازیکنان نظرات شان را داند و در پایان نیز کسی کاپیتان شد که طرفداران انتظار داشتند؛ فرهاد مجیدی! جالب اینجاست که علیرغم موضع گیری برخی بازیکنان علیه شمراه 7، در پایان این جلسه اغلب او را به عنوان کاپیتان معرفی کردند که قلعه نویی نیز با این موضوع موافقت کرد. یکی از بازیکنان استقلال که در جلسه حضور داشت، در این باره می گوید: «قطعا با بازگشت فرهاد به ترکیب استقلال، او کاپیتان استقلال است نه بازیکن دیگری.» بدین ترتیب بازوبند از سید مهدی رحمتی در ادامه فصل گرفته خواهد شد. او نیز از همان بازی آلومینیوم و پس از قاطعیت یافتن کاپیتانی مجیدی، بازوبند را به جباری سپرد تا به نوعی نشان دهد بازوبند برایش اهمیت ندارد. این کار یکی از نشانه های از دست دادن کاپیتانی در استقلال بود. 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.