تا وقتی فرهاد هست کسی نباید بازوبند ببندد/عنایتی: خون من آبی است هیچ وقت به پرسپولیس نمی روم

مدیران و کادرفنی مس کرمان حق داشتند که با جدایی‌ رضا عنایتی مخالفت کنند چرا که تا به این هفته به تنهایی ۱۲ امتیاز به حساب تیم نارنجی‌پوش کرمان واریز کرده است.

به گزارش ستاره ها؛ او در بازی با سپاهان هم گل حساسی زد تا مس برنده این دیدار حساس شود.عنایتی در مورد این موضوع که در نهایت در مس کرمان ماندگار شد می گوید:«من دنبال جدایی بودم چون به خاطر یکسری مشکلات شخصی و خانوادگی نمی‌توانستم در کرمان بمانم اما از آنجایی که با باشگاه مس قرارداد داشتم خودم تصمیم‌گیرنده نبودم. با وجود اینکه از تیم‌های زیادی هم پیشنهاد داشتم ولی مدیران باشگاه به جدایی‌ام رضایت ندادند. آنها در تلاش هستند تا شرایط حضور خانواده‌ام را در کرمان فراهم کنند تا من هم دیگر دغدغه‌ای نداشته باشم.»
پس از مطرح شدن بحث استقلال، خبر پرسپولیسی شدن عنایتی هم منتشر شد.او در این خصوص می گوید:«خودم که در جریان نبودم ولی مثل اینکه مدیران پرسپولیس مذاکراتی را با مسئولان باشگاه‌مان انجام داده بودند که البته نمی‌دانم چرا پس از منتشر شدن خبر آن را تکذیب کردند. سابقه ورزشی‌ام را یک‌شبه به دست نیاورده‌ام که عده‌ای بخواهند آن را بازیچه قرار بدهند. من دنبال پرسپولیسی شدن نبودم که آقایان پس از مذاکره با مسئولان مس اقدام به تکذیب آن کردند. احترام زیادی برای این تیم و هوادارانش قائل هستم اما خون من آبی است و هیچ وقت به پرسپولیس نمی روم.سال‌ها با پیراهن استقلال بازی کرده‌ام و نمی‌توانستم خیلی راحت به این تیم پشت کنم.»
عنایتی در مورد بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال و بحث کاپیتانی هم حرف می زند:«استقلال خانه بازیکنانی مثل فرهاد است و من از بازگشت این بازیکن حسابی خوشحال شدم. امثال فرهاد شناسنامه استقلال هستند و مطمئن هستم که این بازیکن دوباره در استقلال خواهد درخشید.اظهار نظر در مورد بازوبند هم در حیطه وظایف من نیست اما فکر می‌کنم تا وقتی فرهاد هست کسی نباید خودش را محق بستن بازوبند بداند. امیرخان خوب می‌دانند که چطور از پس حل این مشکل بربیاید.»
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.