کریمی: از استقلال و پرسپولیس پیشنهاد داشتم/آقای گلی اهمیت ندارد

یعقوب کریمی این فصل با درخشش در نفت تهران هم به تیم ملی رسید و هم این‌که مشتریان زیادی پیدا کرده است.

به گزارش ستاره ها؛ او در هفته نیز با گلی که به راه‌آهن زد باعث شد نفت 3 امتیاز بازی را بگیرد تا نیم‌فصل دوم را خوب شروع کرده باشد.
  
علی دایی می‌گفت حق نفت برد نبود و آنها موقعیت زیادی داشتند که می‌توانستند به 3 امتیاز بازی برسند.
خب به نظرم فوتبال همین است و از این اتفاقات می‌افتد. ما خودمان در بازی قبلی که داشتیم موقعیت‌های زیادی خلق کردیم که می‌توانستیم به 3 امتیاز برسیم اما با یک گل مغلوب حریف‌مان شدیم. به نظرم بازی با تیم آقای دایی بسیار سخت بود. آنها بازی خوبی انجام دادند و ما هم خوب بودیم که خدا را شکر به 3 امتیاز هم رسیدیم.
خودت هم دوباره برای نفت گل زدی.
خدا را شکر می‌کنم که توانستم باعث پیروزی تیمم شوم و دوباره گلزنی کنم. من 3، 4 هفته‌ای به دلیل محرومیت و اردوی تیم ملی از تیم دور بودم اما در بازی با راه‌آهن این فرصت پیدا شد تا دوباره در ترکیب قرار بگیرم و خوشحالم که توانستم گلی بزنم که نفت به 3 امتیاز بازی برسد.
با گل‌هایی که می‌زنی به صدر جدول گلزنان هم نزدیک شدی. قصد داری آقای گل شوی؟
نه، اصلا به آقای گلی فکر نمی‌کنم و این موضوع برایم اهمیتی ندارد چون من اصلا در پست مهاجم نیستم که بخواهم تلاش کنم تا به این مقام برسم و هدفم تنها پیروزی و موفقیت تیم است. من هافبک چپ هستم اما زیاد در موقعیت گلزنی قرار می‌گیرم.
در غرب آسیا هم در این پست بودی و به نظر کادر فنی هم از عملکردت راضی بود.
بله به نظرم کادر فنی از عملکردم رضایت کامل را داشت و توانستم نظر آنها را جلب کنم تا اگر صلاح بود در اردوی‌های بعدی حضور داشته باشم. خودم که از عملکردم راضی بودم و امیدوارم بتوانم دوباره برای تیم ملی کشورم مثبت عمل کنم.
پس از این بازی‌ها هم صحبت از رفتنت به استقلال و پرسپولیس بود. این موضوع چقدر صحت داشت؟
صحت که داشت و با باشگاه هم مذاکراتی شده بود اما آقای قنبرزاده، مدیرعامل باشگاه این پیشنهادات را رد کرد. من با باشگاه نفت قرارداد دارم و آنها تصمیم‌گیرنده‌اند. ابتدا استقلالی‌ها بودند که صحبت‌هایی کردند تا من و موسوی با منوچهری و حسینی معاوضه شویم که باشگاه حاضر به این کار نشد و بعد هم پرسپولیسی‌ها پیشنهاد داده بودند که این پیشنهاد هم رد شد.
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.