پس از پشت سر گذاشتن حمید استیلی/ خاکپور سرپرست تیم ملی می‌شود!؟

محمد خاکپور، سرپرست احتمالی تیم ملی ایران خواهد بود! این خبری است که منابع خبری موثق در فدراسیون فوتبال آن را تایید کرده‌اند.

به گزارش ستاره ها؛ خاکپور که پیش از حضور کارلوس کروش در تهران یکی از گزینه‌های ایرانی دستیاری او بود، حالا به احتمال فراوان به عنوان سرپرست تیم ملی معرفی خواهد شد. علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که آیا او را انتخاب کرده‌اید، می‌گوید: «آقای خاکپور از گزینه‌های اصلی ما است.» البته او یک رقیب اصلی داشت که به نظر می‌رسد حالا این رقیب را کنار زده و سرپرست تیم ملی خواهد شد. حمید استیلی که از دوستان بسیار نزدیک محمد خاکپور به حساب می‌آید برای قبول این پست رقیبش بود. اما خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که در جمع‌بندی نهایی، فدراسیون به نام خاکپور رسیده است.
نبی، دبیر کل فدراسیون فوتبال که همواره تلاش می‌کند انتخاب‌ها زیر نظر او صورت بگیرد روی حمید استیلی نظر دارد این در حالی است که خود کفاشیان ترجیح می‌دهد خاکپور سرپرست تیم ملی باشد. مذاکراتی نیز با او صورت گرفته اما تا زمان بازگشت کارلوس کروش قرار است همه‌چیز مسکوت باقی بماند. جالب اینجاست که سرمربی تیم ملی چند روز پیش در گفت‌وگو با یکی از روزنامه‌های ورزشی اعلام کرد در مذاکراتی که با کفاشیان داشته، حرفی از حضور سرپرست زده نشده و تنها قرار شد فردی برای هماهنگی برنامه‌های تیم ملی در فدراسیون فوتبال مستقر باشد. اما 2 روز بعد از حرف‌های او، ابتدا نبی واکنش نشان داد و گفت: «قرار است سرپرست برای تیم ملی انتخاب شود.» سپس علی کفاشیان نیز حرف‌های نبی را تایید کرد: «مشکلی برای انتخاب سرپرست نداریم و هر زمانی‌که بخواهیم انتخابش می‌کنیم.» بدین ترتیب حرف‌های کروش رد شد تا در بازگشت او به تهران سرپرست جدید تیم ملی انتخاب شود. او روز 8 ژانویه به تهران بازخواهد گشت و به احتمال فراوان پس از حضورش، محمد خاکپور به عنوان سرپرست تیم ملی معرفی خواهد شد.
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.