دژاگه: بازی با آرسنال شگفت انگیر بود/می خواهم بیشتر مبارزه کنم

اشکان دژاگه می گوید، هیچوقت از مبارزه کردن عقب نمی نشیند. او که از همان ابتدای ورود به فوتبال جزیره، اعلام کرد از جنگیدن نمی ترسد، حالا نیز می گوید: «می خواهم بیشتر مبارزه کنم.»

به گزارش ستاره ها؛ اشکان از حضور در فولام خوشحال است و نمی تواند این خوشحالی را پنهان کند: «من احساس خوبی در  اینجا دارم. بعد از آسیب دیدگی و حضورم در تمرینات، این احساس خوب بیشتر شد. من در فولام خیلی خوشحال هستم. این خوب است که من در تیم اول باشگاه حضور دارم و شانس بازی پیدا می کنم.»
او معتقد است اغلب بازی ها خوب بوده ولی نمی تواند از شکست لیورپول بگذرد: «این بازی آخر برای ما خیلی بد بود. شکست بدی از لیورپول خوردیم اما نباید فراموش کنید با چلسی در استمفورد بریج مساوی کردیم.»
اشکان برای اولین بار در دیدار آرسنال و در ورزشگاه امارات فرصت حضور در ترکیب ثابت فولام را پیدا کرد؛ مسابقه ای که در نهایت با نتیجه 3 بر 3 و بازی خوب اشکان دژاگه همراه بود. او به این بازی اشاره می کند و می گوید: «بازی آرسنال را می گویی؟ واو، برای من بازی بزرگی بود.» اشکان اضافه می کند: «این برای اولین بار بود که در ترکیب ثابت فولام قرار می گرفتم. بازی برابر آرسنال آن هم در این ورزشگاه برای من شگفت انگیز بود. ولی بعد از آن بازی بدی را مقابل ساندرلند داشتیم. به نوعی تساوی شیرین مقابل آرسنال را فراموش کردیم!»
اشکان معتقد است فولام برابر آسنال بسیار خوب بازی کرد: «فقط می توانم بگویم یک بازی خوب بود. وقتی شما با آرسنال در این ورزشگاه مساوی کنید، یعنی کار بزرگی کرده اید. ما بسیارخوشحال بودیم که در خانه به این تیم سه گل زدیم.»
دژاگه از مارتین یول تشکر می کند؛ به خاطر شانسی که به او داد: «من خیلی خوشحالم که سرمربی این شانس را به من داد که از ابتدا مقابل آرسنال بازی کنم. این نشان می دهد که او اطلاعات زیادی از بازی من داشت و مطالعه اش از من زیاد بود. فکر می کنم مربی من را باور دارد.»
مهاجم ایرانی نمی داند آیا حضورش در ترکیب ثابت دوام دارد یا نه. او می گوید: «سرمربی رئیس است. او تصمیم می گیرد که چه بازیکنی به زمین برود و کجا بازی کند. برای همین من نمی توانم من بازی می کنم و در چه پستی به میدان می روم.»
 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.