موسوی: رونالدو الگوی من است/امیدوارم هر جا باشد، موفق باشد!

ایمان موسوی مهاجم جدید استقلال به تعریف از کریس رونالدو پرداخت تا این بازیکن پرتغالی روحیه بگیرد.

به گزارش ستاره ها؛ موسوی می گوید: «من کریس رونالدو را دوست دارم و او الگوی من است. کریس هم خوش استیل است و هم بازیکن فوق العاده ای است. امیدوارم هر جا هست، موفق باشد!» موسوی که در راه آهن بازی کنار مجتبی زارعی، یکی از پدیده های رسانه ای ایران را تجربه کرد، اضافه می کند: «می دانم از رونالدو تعریف کنم مسی ناراحت می شود، ولی به هر حال من رو راست هستم و رونالدو را بیشتر دوست دارم.»
او که در اولین بازی رسمی اش برای استقلال گل برتر مقابل گهر را در جام حذفی زد، می گوید: «واقعا خوشحالم که تیم با گل من برد. گلی که من زدم حاصل تلاش همه بچه ها بود.»
او که پدری استقلالی هم دارد، می گوید: «بله،او استقلالی دو آتشه است و خیلی دوست داشت که در یک تیم بزرگ بازی کنم. من این گلی که زدم را به پدرم تقدیم می کنم در ضمن روزی که به برنامه نود رفتم یادم رفته بود که از او تشکر کنم ولی حالا باید از پدرم کمال تشکر را داشته باشم.البته از مسئولان نفت تهران هم باید تشکر کنم که واقعا نسبت به من لطف داشتند.»
موسوی درباره بازگشت بازیکن مورد علاقه اش یعنی فرهاد مجیدی به استقلال هم چنین نظری دارد: «خوشحالم که در کنار مجیدی و دیگر بازیکنان بزرگ استقلال بازی می کنم.من واقعا از حضور در باشگاه استقلال لذت می برم و شخصیت همه بازیکنان این تیم دوست داشتنی است.» 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.