حقیقی: پرسپولیس خانه من است/کریمی را ندیدم که با او دست بدهم

علیرضا حقیقی دروازه بان روبین کازان این روزها در تهران است.

به گزارش ستاره ها؛ در روزهای اخیر شایعات زیادی درباره حضور او در پرسپولیس شنیده می شد ولی سرانجام این انتقال صورت نگرفت. حقیقی در این باره می گوید: «مطمئن باشید هر زمان که به فوتبال ایران برگردم بدون شک انتخاب اول و آخرم پرسپولیس خواهد بود. اینجا خانه من است.» او در پاسخ به این سوال که اگر پرسپولیس تو را نخواست، تکلیف چیست؟ می گوید: «این دیگر بحثش جداست. اگر من را نخواستند آن‌وقت فکر دیگری می‌کنم البته فعلا که نزدیک به 3 سال و نیم از قراردادم با روبین‌کازان باقی مانده و فعلا قصد بازگشت ندارم.»
حقیقی پس از حضور در تمرین پرسپولیس به سمت علی کریمی نرفت و با او دست نداد. خودش در این باره توضیح می دهد: «کریمی بزرگ فوتبال ماست و من باید به نزد او می‌رفتم نه این‌که کریمی به طرف من بیاید. من چون دور و اطرافم شلوغ بود کریمی را ندیدم اما همیشه برای ایشان آرزوی موفقیت می‌کنم و از همین جا از تمام بازیکنان پرسپولیس که به گرمی با من برخورد کردند، تشکر می‌کنم.»
حقیقی درباره نیمکت نشینی ها مداومش در روبین کازان نیز می گوید: «ببینید من در پرسپولیس هم از روز اول بازی نکردم. خاک پرسپولیس را خوردم تا بتوانم در این تیم بازی کنم. در روبین‌کازان هم همین‌طور است. من باید خاک این تیم را بخورم. باید قبول کرد که من از فوتبال آسیا که چند پله از فوتبال اروپا پایین‌تر است راهی این تیم شدم و باید تلاش خودم را انجام دهم تا به جایگاهی در این تیم برسم. فعلا باید در این تیم خودم را جا بیندازم و بعد به اهدافی که دارم فکر کنم.»
 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.