انصاری فرد: دنبال پول نیستم که به کشورهای عربی بروم/نباید به مازیار فحش می دادند

یک‌بار دیگر کریم انصاری‌فرد در پرسپولیس هت‌تریک کرد تا همه به تعریف و تمجید از او بپردازند.

به گزارش ستاره ها؛ او در پاسخ به این سوال که مقابل ملوان خیلی غیرتی بازی کردید، می خندد و می گوید: «خیلی زیاد.» او درباره نتیجه بازی ملوان می گوید: «ملوان تیم خوبی است که بازیکنان و مربیان خوبی هم دارد اما به نظرم پرسپولیس در این بازی خیلی سرتر از این تیم بود و همین موضوع باعث شد تا با این نتیجه بازی را ببریم.»
در این بازی طرفداران علیه مازیار زارع شعارهایی دادند. انصاری فرد در این باره می گوید: «قبلا هم گفته‌ام که نمی‌خواهم وارد حاشیه شوم اما مازیار بازیکن ملی‌پوش ملوان است که در پرسپولیس هم بازی کرده و نباید با او این برخورد می‌شد. امیدوارم دیگر این اتفاق نیفتد.»
او درباره انتقالش به اروپا نیز توضیح می دهد: «تا چند روز آینده همه چیز معلوم می‌شود.» انصاری فرد می گوید انگیزه زیادی برای رفتن به اروپا دارد: «بله، البته بعضی افراد برای خودشان حرف‌هایی می‌زنند اما من نشان می‌دهم که پر از انگیزه هستم.»
مهاجم پرسپولیس تاکید می کند دنبال پول نیست که به کشورهای حوزه خلیج فارس برود: «ببینید من به دنبال پول نیستم. بعضی از بازیکنان که به این تیم‌ها رفته‌اند و پول‌های زیاد گرفته‌اند بازیکنان بزرگی بوده‌اند اما آن‌جا هم نمی‌شود راحت فوتبال بازی کرد.»
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.