باقری: به مربیگری علاقه ندارم/با بعضی ها در پرسپولیس کاری ندارم

پرسپولیس با شکست 6 بر صفر ملوان، قدرتنمایی کرد.

به گزارش ستاره ها؛ کریم باقری در این باره می گوید: «خب همه این‌ها برمی‌گردد به کادرفنی تیم و به خصوص یحیی گل‌محمدی که با بچه‌ها خیلی خوب کار کرد و نتیجه‌اش را هم دیدیم. البته این تازه شروع کار است.» او اضافه می کند: «هم تیم نتیجه خوبی گرفت و هم بچه‌ها خیلی خوب بازی کردند. تعویض‌های یحیی هم خیلی خوب بودند اما به اعتقاد من این آغاز یک راه دشوار است و بازیکنان باید درک کنند که راه سختی در پیش داریم. توقع تماشاگران هم همین است که پرسپولیس همیشه این‌گونه باشد.» او در پاسخ به این سوال که پرسپولیس همینطور به کار ادامه خواهد داد، می گوید: «خب این اول راه است و باید یک خسته نباشید به کادرفنی و بازیکنان گفت اما باید تلاش بازیکنان بیشتر از این باشد چراکه توانایی آن‌ها خیلی زیاد است و می‌توانند از این بهتر هم باشند. باید بازیکنان تمرکزشان را بالا ببرند تا این روند ادامه داشته باشد.»
باقری درباره حضور خود در پرسپولیس می گوید: «فعلا که آقایان رویانیان و گل‌محمدی از من خواسته‌اند تا در کنار تیم باشم و من هم هر کمکی از دستم بر بیاید برای پرسپولیس که تیم خودم است انجام می‌دهم.» او می گوید قطعا مربی نخواهد شد. باقری در این باره توضیح می دهد: «من مربی نمی‌شوم چون نه کارت مربی‌گری دارم و نه علاقه‌ای به این کار دارم.» آیا باقری دنبال کارت مربیگری نمی رود؟ «فعلا که نه. مربی‌گری علاقه می‌خواهد که من ندارم. فعلا فقط در کنار تیم هستم.» اما سمت کریم در پرسپولیس چه خواهد بود؟ «برای من پست و عنوان اهمیت ندارد. مهم این است که اگر در کنار پرسپولیس هستم برای این تیم مثبت باشم و تا روزی که احساس کنم مثبت هستم در کنار این تیم می‌مانم.»
البته مخالفت هایی هم با حضور کریم شده است. او می گوید: «من در این‌باره چیزی نشنیدم و گفتم که به خواسته رویانیان و گل‌محمدی در کنار پرسپولیس هستم.» باقری اضافه می کند: «من با این بعضی‌ها کاری ندارم و هر کسی می‌تواند نظرش را بگوید و من به همه احترام می‌گذارم اما همیشه گفته‌ام اگر کوچک‌ترین کاری از دستم برآید برای پرسپولیس انجام می‌دهم.»
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.