سجادی: فدراسیون خنده روی ما یکبار دیگر خندید!/ بنده خدا کفاشیان را اینقدر اذیت نکنید!

حمید سجادی معاون وزیر ورزش که ترجیح می دهد همواره سکوت رسانه ای داشته باشد، حالا حرفهای تازه ای می زند.

به گزارش ستاره ها؛ او ابتدا درباره عنوان بهترین فدراسیون فوتبال آسیا و این پرسش که فدراسیون خندان اول شد، می گوید: «یعنی بازم خندید؟! اتفاق خوبی افتاده و فدراسیون خنده‌روی ما یک‌بار دیگر خندیده! فکر کنم تیتر خوبی به شما دادم!»
او در پاسخ به این سوال که شما هم این فدراسیون را بهترین می دانید، اضافه می کند: «کار خوب را که نباید انتظار داشت. باید کار را با برنامه‌ریزی جلو ببریم و منتظر باشیم تا اتفاق‌های خوبی در این بین رخ دهد.»
سجادی همچنین درباره نتایج بد فدراسیون فوتبال می گوید: «چه اشکالی دارد که فدراسیون فوتبال ایران در آسیا بهترین باشد؟! ما در این بخش موفق شده‌ایم اما این را هم قبول دارم که نباید ناکامی‌ها را فراموش کنیم. باید آن‌ها را هم بررسی کنیم. ببینید در وزارت ورزش هم ما شاخصه‌هایی برای خودمان داریم. این شاخصه ما هزار امتیازی است و به 3 بخش تقسیم می‌شود. 500 امتیاز برای فعالیت فدراسیون‌ها در بخش قهرمانی و حرفه‌ای و نتایجی که به دست می‌آورند، 300 امتیاز برای توسعه ورزش و 200 امتیاز هم برای ساختار اداری فدراسیون‌ها در نظر می‌گیریم. این هزار امتیاز هم شاخصه ما برای انتخاب بهترین فدراسیون است.»
وقتی او با این سوال روبرو می شود که شاید خنده های کفاشیان باعث انتخاب فدراسیون شده، می گوید: «ای بابا! این بنده خدا را این‌قدر اذیت نکنید.» وقتی از او می پرسیم این خبر را شنیدید، شوکه شدید می گوید: «من در ورزش هر روز شوکه می‌شوم!»
سجادی همچنین درباره پرداخت پول کارلوس کروش توضیح می دهد: «در خصوص دستمزد آقای کی‌روش به فدراسیون فوتبال کمک کرده‌ایم اما شاید چشمگیر نبوده است.»
 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.