صادقی: محیط را برای نکونام بهتر کنیم/او بزرگترین بازیکنی است که در چند سال اخیر به استقلال آمده

امروز استقلال در جام حذفی مقابل سایپا بازی می کند.

به گزارش ستاره ها؛ آبی ها که در بازی رفت لیگ به این تیم باختند، حالا به دنبال برد هستند. امیرحسین صادقی در این باره می گوید: «بازی لیگ برتر با حذفی فرق می کند. در حذفی نمی شود خیلی ریسک کرد چون به هر حال ببازی، کنار رفته ای. به همین خاطر تیم ها محتاط بازی می کنند. اگر بازی مساوی شود به وقت اضافه و در آخر پنالتی می کشد. به همین دلیل خیلی حساسیت دارد. الان شرایط استقلال خیلی خوبی است. به نظرم تیمی که با تجربه باشد جمعه برنده می شود.»
صادقی درباره استقلال فعلی چنین نظری دارد: «با تغییراتی که شده، به نظرم روند تیم بهتر خواهد شد. جام حذفی می تواند شروع خیلی خوبی برای ما باشد. مخصوصا اینکه در آسیا هم قرعه سختی داریم و در لیگ برتر هم کار دشواری است. نباید به سادگی حذفی را از دست بدهیم.»
او درباره نیم فصل دوم می گوید: «کار سخت است. همه تیم ها دارند کار می کنند. ما بازیکنان بزرگی داریم و هدفمان هم قهرمانی است. باید ببینم در طول مسابقات چه اتفاقی چه می افتد.»
نکونام در برنامه 90 گفت که از بازی در استقلال خوشحال نیست. صادقی در این باره می گوید: «من خودم چند روزی است با جواد در این باره حرف می زنم. به نظر من نکونام یکی از بهترین خریدهای استقلال در چند سال گذشته است. او کاپیتان تیم ملی است. همه باید قدر جواد را بیشتر بدانیم و محیط را برای او بهتر کنیم.»
 
 
  
 
 
 
 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.