قلعه نویی: چرا درباره هوچی گری ها مقاله نمی نویسید؟!/ بعضی ها لیاقت جواب دادن هم ندارند!

امیر قلعه نویی هنوز هم از شعارها و الفاظی که در بازی داماش و استقلال شنید ناراحت است.

به گزارش ستاره ها؛ او در این باره می گوید: «قلعه نویی می گفت مادرخدابیامرزم یک رشتی بود و من رشتی ها را به فرهنگ و تمدن می شناسم. بنابراین به من حق بدهید از آنچه در رشت بر ما گذشت گله داشته باشم.»
او درباره انتقادها از تاخیر استقلالی ها در سفر به رشت نیز پاسخ می دهد: «در آن ساعت شب اتوبوس باید از کجا پیدا می کردیم و تازه اگر پیدا هم می کردیم چه ساعتی به رشت می رسیدیم؟ با این تاخیر، استقلال خیلی بیشتر از حریفش ضرر کرد. خستگی در ساق های بازیکنان ما موج می زد.اینها را نمی گویم تا دل کسی به حال ما بسوزد. فوتبال همین است. برد و باخت دارد. یک روز ما می بریم، یک روز دیگر حریفانمان اما کاش همه چیز را با یک برد و باخت زیر سوال نبریم. اصلا من خوشحالم که داماش را نبردیم.اگر می بردیم دنیا را روی سر ما خراب می کردند. نمی دانم چرا اما آنها هم به دنبال بهانه بودند تا شکست احتمالی شان را با تاخیر در روز برگزاری مسابقه توجیه کنند!»
قلعه نویی از رسانه ها چنین توقعی دارد: «من توقع دارم درباره هوچی گری بعضی ها بنویسید. باید در تحلیل آنچه در فوتبال ما می گذرد قوی تر عمل کنید. من مقاله ای نمی بینیم در تحلیل هوچی گری در فوتبال! من نمی بینیم از آقایانی که با ادبیات سخیف سعی می کنند فضای فوتبال مسموم شود انتقاد کنید. در رشت هرچه دوست داشتند به ما گفتند. نامردی است بگویید ما هیچی نشنیدیم. مایه تاسف است که با انکار همه چیز،بخواهیم عده ای را از خطاها مبرا کنیم. استقلال دیر به رشت رفت چون چاره ای نداشت. خیال می کنید ما دوست داشتیم در رامسر سرگردان شویم؟ کدام آدم عاقلی دوست دارد تیمش را در بین راه سرگردان کند؟ این همه حرف پشت سر ما زدند اما ما هم درباره آقایانی که خیال می کنند با گردن کلفتی می شود در فوتبال مدیریت کرد حرف داریم. بعضی ها که در حد جواب دادن نیستند و لیاقت پاسخگویی ندارند.اصلا کجا این فوتبال هستند که بخواهیم جوابشان را بدهیم.آنهایی هم که در این فوتبال هستند واقعا کم لطفی کردند.ما اگر حرف بزنیم مثل خودشان می شویم.حیا هم خوب چیزی است که بعضی ها ندارند.» 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.