بازیکنان استقلال علیه خرید احتمالی آبی ها/ اشجاری را نخرید

گویا یکی از نزدیکان امیر قلعه‌نویی که در واقع مسئول نقل‌و‌انتقال‌های باشگاه نیز به حساب می‌آید، رابطه بسیار نزدیکی با حسن اشجاری دارد و می‌خواهد، او را به استقلال بیاورد.

 به گزارش ستار ها؛ این مسئول در ابتدای فصل نیز بازیکنانی چون میثم بائو، امیرحسین صادقی، هاشم بیک‌زاده و… را به استقلال آورد تا انتقادات زیادی را علیه خود برانگیزد. در حال حاضر نیز خرید اشجاری، باعث شده تا این انتقادها دوباره اوج بگیرد. این موضوع در داخل باشگاه بیشتر به چشم می‌آید. برخی از نزدیکان فتح‌ا…زاده به او توصیه کرده‌اند که از خرید این بازیکن صرف‌نظر کنند چراکه در داخل تیم نیز اوضاع زیاد برای اشجاری مناسب نیست. در بازی اخیر استقلال مقابل سپاهان که با برد آبی‌ها تمام شد، اشجاری با برخی از بازیکنان این تیم در داخل زمین درگیری لفظی داشت.
یکی از این بازیکنان خسرو حیدری است. بازیکن راست پای استقلال که در آن بازی یکی از دو ستاره تیمش بود، بعد از بازی و در جمع بازیکنان، از اشجاری گلایه زیادی کرد. همچنین جواد نکونام کاپیتان تیم ملی و شماره 6 استقلال نیز از رفتارهای این بازیکن راضی نبود. برخی بازیکنان نیز پس از پایان آن بازی درباره برخوردهای اشجاری حرف‌هایی زده بودند. به همین دلیل، پس از انتشار شایعه حضور اشجاری در استقلال، در تمرین این تیم او تبدیل به سوژه روز شد.
شنیده می‌شود برخی از بازیکنان استقلال در تماس‌هایی که با مسئولان این تیم داشته‌اند از خرید این بازیکن گلایه کرده‌اند. حتی یکی از آن‌ها به فتح‌ا…زاده پیغام داده: «اگر او را بگیرید من از تیم جدا می‌شوم!» این حرف‌ها نیز به گوش امیر قلعه‌نویی رسیده است ولی از آنجا که او رابطه نزدیکی با مسئول نقل‌وانتقال‌های باشگاه دارد و در ابتدای فصل نیز نشان داد، اعتراض‌ها مانع از خریدش نمی‌شود، همچنان به دنبال جذب این بازیکن است.
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.