ایمون زاید و پیشنهادهایی از لیگ برتر/به استقلال بروم که خاطراتم تلخ شود؟!

ایمون زاید-پرسپولیس؛ تمام شد. حالا او می تواند به روزهای حضور در این تیم، مثل خاطره ای شیرین نگاه کند.

به گزارش ستاره ها؛ خاطره ای که دوست دارد، بعدها، شاید یکسال، شاید دو سال و شاید چند سال دیگر، آن را تکرار کند: «امیدوارم این رفتن از پرسپولیس همیشگی نباشد. دوست دارم دوباره به این جمع برگردم. به جمع هواداران دوست داشتنی پرسپولیس.» زاید برای آنکه خاطره طرفدارنش را نیز مکدر نکند، حتی به رنگ آبی فکر نمی کند. وقتی از او می پرسیم استقلال پیشنهاد بدهد، می روی؟ فقط یک پاسخ داد: «می خواهی این خاطره شیرینم تلخ شود؟!» زاید دربی برگشت فصل قبل را فراموش نخواهد کرد. مسابقه ای که در ناامیدی طرفداران با هت تریک رویایی او، به یکی از شیرین ترین دربی های تاریخ قرمزها، تبدیل شد. زاید می گوید: «پسر من خاطره های شیرینی دارم. دوست دارم دوباره به اینجا برگردم و باز از این خاطره ها داشته باشم.»
زاید فصل گذشته را به یادماندنی سپری کرد. 15 بازی و 12 گل او را به محبوبیت زیادی رساند. او ره 100 ساله را در پرسپولیس یک شبه رفت. زاید، در ابتدای فصل نیز با ابهاماتی برای تمدید قرارداد مواجه بود ولی وقتی تمدید کرد، می خواست بازی کند. اما جدایی دنیزلی و حضور ژوزه، این فرصت را از او گرفت: «من در نیم فصل 12 گل زدم. خواستم جای پای خود را محکم کنم که سال بعد، راحت تر در ترکیب باشم. انتظار داشتم بازی کنم. برای خودم اعتباری درست کردم ولی وقتی احساس می کنم نمی توانم از این اعتبار استفاده کنم، ماندنم فایده ای ندارد.»
مشکل زاید در پرسپولیس ژوزه بود. مشکلی که حالا دیگر برایش مشکل به حساب نمی آید چون مانوئل دیگر مربی اش نیست: «خب فصل که شروع شد من انگار تازه شروع کارم شروع شد. انگار نه انگار که نیم فصل خوبی را سپری کرده بودم. مربی من را نمی شناخت و دو مرتبه می گفت باید تمرین کنی تا ببینم کیفیت داری یا نه. من سال گذشته سه بار هت تریک کردم و این جوابش نبود. الان دوست دارم به تیمی بروم که فوتبال بازی کند. امسال در پرسپولیس با من برخوردی شد که انگار غریبه بودم. انگار اصلا من را نمی شناختند.» 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.