توضیح کفاشیان درباره لباس هایش در مراسم بهترین ها/این لباس ها را فیفا به من داده!

علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال بعد از دریافت جایزه بهترین فدراسیون سال آسیا، علاوه بر این موضوع باید به سول دیگری هم جواب می داد.

به گزارش ستاره ها؛ منتقدان اعتقاد داشتند این جایزه از نظر فنی نباید به ایران می رسید و کفاشیان با لابی توانسته، این عنوان را از آن ایران کند. اما آنها که حساستر بودند حتی به پوشش کفاشیان در این مراسم ایراد گرفتند و گفتند، ست لباسی که تن رئیس فدراسیون بود، برای حضور در مراسم مناسب نبود. علی کفاشیان در بازگشت به تهران نیز سریعا در این زمینه واکنش نشان داد و گفت که جایزه را به عملکرد فدراسیون فوتبال داده اند نه به تیپ او. اما رئیس حالا توضیحات بیشتری می دهد. او می گوید: «لباس هایی که تن من بود در واقع لباس های فرمی است که فیفا در اختیارم قرارداده است. اگر توجه کرده باشید در جلسات فیفا، لباس هایی که تن حاضرین است، شباهت زیادی به هم دارد. در مراسم بهترین ها هم آقای ژیلانگ سرپرست afc لباس هایی مشابه با لباس هایی که تن من بود، پوشیده بود. ایشان هم این ست خود را از فیفا گرفته است و در مراسم به تن کرد. بنده هم لباس هایی را پوشیدم که فیفا داده بود. تنها مجبور بودم کفش های دیگری بپوشم چون واقعا برای پای من، سخت کفش پیدا می شود!»
نزدیکان رئیس نیز فاش کردند، کفاشیان به راحتی کفش مورد علاقه خود را پیدا نمی کند و معمولا به صورت سفارشی کفش های خود را می خرد. منتقدان به ترکیب کت سرمه ای، لباس آبی، شلوار طوسی و کفش قهوه ای رئیس ایراد گرفته بودند. حتی برخی از طرفداران در شبکه های اجتماعی عکس های کفاشیان در مراسم را دستکاری کردند که این موضوع بازتاب زیادی داشت. 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.