ماجرای قضایی کیوان امرایی بیخ پیدا کرد

ابراهیم قاسمپور در حالی دیروز کنفرانس مطبوعاتی خود را در کرمان انجام داد که علاوه بر سرماخوردگی شدیدی که کلافه اش کرده بود،مورد دیگری نیز او را به شدت آزار می دهد.

او در شروع صحبت هایش به این مسئله اشاره کرد که: « برخی از بازیکنان تیمم را به دلیل مسائل غیر فنی در اختیار ندارم و از این مسئله اصلا خوشحال نیستم ولی به خاطر شرایط بازی فردا نمی خواهم نامی از این بازیکن ببرم و علت غیبتش را توضیح دهم.»
اما خبرنگاران کرمانی که از چندی پیش مسائلی را شنیده بودند به بازی خوب کیوان امرایی در هفته های پیش اشاره می کنند و نظر قاسمپور را جویا می شوند که بلافاصله آه سرمربی مس را به دنبال دارد و رسما اشاره می کند بازیکن مد نظر او کیوان امرایی است که نمی تواند بنا به دلایلی از او استفاده کند!
سرمربی مس در ادامه کنفرانس خود تاحدود بیشتری از مشکلات پیش آمده برای این بازیکن نیز صحبت می کند. اما دلیلی که امرایی را از مس می گیرد به پرونده قضایی او برمی گردد که چندی پیش در دادگستری کرمان برای او باز شده بود. ظاهرا امرایی در یکی از خیابان های کرمان درگیری با شخصی پیدا می کند که کار به جاهای باریک و در نهایت کشیده شدن به مراجع قضایی می رسد.
قاسمپور در مصاحبه مطبوعاتی خود نیز به این مسئله اشاره کرد و گفت:« از سادگی امرایی در این ماجرا سو استفاده شده است و او خیلی از مسائل را به گردن گرفته است که اصلا کار او نبوده است و همین برای او دردسر ساز شده است. پیش از این به من می گفتند که او خیلی کارهای دیگر هم انجام داده است ولی برای من ثابت شد که او کارهای نسبت داده شده را انجام نداده است»
. با این همه در حالی که امرایی در هفته های اخیر کاملا روی اوج هم قرار داشت حالا به دلایلی کاملا ناراحت کننده مجبور است فعلا از تمرینات تیمش دور باشد. حکم او صادر شده است و ظاهرا با محکومیت وی، جریمه سنگینی هم به نسبت برایش در نظر گرفته شده است که البته با تجدیدنظرخواهی وی امید می رود که مشکلات او کاهش پیدا کند.
وکیل باشگاه مس نیز اعلام کرده است که تمام تلاش خود را برای جلوگیری از اجرای این حکم به کار خواهد گرفت. سال گذشته علیرضا قدیری دروازه بان تیم مس نیز به دلایل مشابهی کارش به مراجع قضایی کشید و در نهایت نیز محکوم شد. او که در این فصل به تیم صبای قم پیوسته است ترجیح دادبه همراه تیمش برای بازی این هفته به کرمان سفر نکند.
ظاهرا قرار نیست شومیت بازی تیم های مس و صبا تمام شود و در سال های اخیر هر زمان دو تیم به مصاف یکدیگر رفتند چه قبل از بازی چه در جریان آن و چه بعد از آن اتفاق شومی رخ داده است. از کتک خوردن داوران گرفته تا شکسته شدن دوربین،پرونده پیچیده دوپینگ و درگیری نیروی انتظامی با بازیکن و… همه خاطرات شومی است که از این بازی به یاد مانده است.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.