مهدوی‌کیا:هنوز هم مدعی هستیم/از ملوانی‌ها به خاطر تقدیرشان‌ تشکر می‌کنم!

تقدیر ملوانی ها از مهدی مهدوی کیا پیش از بازی ملوان، کلی دردسر به راه انداخت. باشگاه پرسپولیس سریعا به این حرکت واکنش نشان داد چراکه حسین هدایتی مالک ملوان، پشت این ماجرا بود.

به گزارش ستاره ها؛ مهدوی کیا چند روز پس از این حرف ها می گوید، تقدیر از او کار خوبی بود! «‌کار ارزشمندی بود و من از باشگاه ملوان در این باره تشکر می‌کنم. در کل‌ من هر زمان که به انزلی رفتم خاطرات خوبی داشتم. از مردم انزلی هم تشکر می‌کنم که روز خوبی را برایم رقم زدند.»
مهدوی کیا که گفته بود پرسپولیس مدعی قهرمانی است، حالا هم در این باره توضیح می دهد: «ما نیم فصل اول را خوب شروع نکردیم اما اگر نیم فصل دوم را خوب شروع کنیم می‌توانیم قهرمان شویم. من هنوز هم بر سر حرفم هستم!»
او درباره زود گل خوردن پرسپولیس مقابل ملوان نیز می گوید: «‌راستش در این بازی هم مثل بازی با ذوب‌آهن غافل‌گیر شدیم و خیلی زود گل خوردیم ولی ما در این بازی برای برد به میدان رفته بودیم و فقط 3 امتیاز را می‌خواستیم.»
بعد از بازی ملوان از شهاب گردان گلر این تیم دوباره انتقاد شد. مهدوی کیا درباره این انتقادها می گوید: «شهاب روی گل اول دید نداشت و نمی‌شود خیلی او را مقصر دانست اما خب بازی است دیگر و از این‌گونه گل خوردن‌ها پیش می‌آید.» 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.