به جا مانده از سفر کریمی به مالزی/استقبال ویژه از شماره 8

طرفداران ایرانی استقبال ویژه ای از علی کریمی داشتند.

 به گزارش ستاره ها؛ چند خانواده ایرانی در لابی هتل ماریوت منتظر او بودند به استقبال رفتند.  یکی از این خانواده ها دسته گل بزرگی آورده بود که پس از ورود کریمی، سریعا آن را به او تقدیم کردند. ایرانی های حاضر در لابی حتی با اقوام خود در تهران تماس می گرفتند و گوشی را به کریمی می دادند تا با آنها هم حرف بزند! استقبالی که از این بازیکن شد، بسیار ویژه بود. ایرانی های زیادی در زمان حضور کریمی در مالزی، به هتل ماریوت رفتند و این بازیکن نیز برخورد بسیار گرمی با آنها داشت. روز قبل از برگزاری مراسم، تعدادی از آنها به لابی هتل رفتند و کریمی نیز به گرمی با آنها رفتار کرد و تا توانست کنارشان عکس گرفت. او سپس به اتاقش بازگشت اما پس از دقایقی تعدادی دیگر از ایرانی ها نیز به لابی آمدند. کریمی با اینکه در اتاق خود بود، پس از تماس آنها دوباره به لابی برگشت و دوباره هم عکس گرفت و هم امضا داد.
در روزی هم که قرار بود او در مراسم حاضر شود، طرفدارن کریمی در مقابل در هتل تجمع کرده بودند و حتی او را تا پای پله های اتوبوس بدرقه کردند. جالب اینجاست طرفداران توانستند تا پشت در محل برگزاری مراسم نیز بروند. آنجا هم تجمع کرده بودند و جالی اینجاست کریمی بار دیگر در اواسط مراسم بلند شد و به بیرون رفت تا با آنها عکس بگیرد و امضا دهد.
کریمی در طول زمان حضورش در مالزی، بیشتر در کنار طرفداران بود و تنها یک نصف روز برای گشت و گدار وقت داشت. او نزدیک به دو ساعت به سطح شهر رفت و در یکی از پاساژهای بزرگ کوالالامپور چرخ زد و خرید کرد.
 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.