انصاری فرد: روزهای بد گذشت/دنبال رکورد زدن نیستم

کریم انصاری فرد پایش به گلزنی باز شده است.

به گزارش ستاره ها؛ مهاجم قرمزها که تا به حال 60 گل در لیگ برتر زده، در این باره می گوید: «من سالی که به لیگ برتر آمدم شانزده سال بیشتر نداشتم. آن زمان علی دایی سرمربی سایپا بود و من به عنوان هافبک راست بازی می‌کرد در زمان مایلی‌کهن هم به عنوان هافبک راست و حتی دفاع راست بازی کردم و سه چهار سال پیش بود که حاجی مایلی از من به عنوان مهاجم استفاده کرد. خدا را شکر از آماری که در لیگ برتر دارم راضی ام.»
او درباره شروع بدش در لیگ برتر با پرسپولیس می گوید: «خدا را شکر هر چه بود گذشت. ما در هفته‌های ابتدایی مشکلاتی داشتیم و با توجه به اینکه تغییرات زیادی به وجود آمده بود نیاز به هماهنگی داشتیم ولی خوشبختانه الان شرایط بهتر شده است.»
او در پاسخ به این سوال که آیا امسال آقای گل می شود، جواب می دهد: «من دنبال آقای گلی یا رکورد زدن نیستم و تمام فکرم این است که پرسپولیس به بالای جدول برسد و هواداران خوشحال شوند.»
او درباره رقابت با استقلال نیز توضیح می دهد: «استقلال تیم خوبی است ولی پرسپولیس هم یک تیم بزرگ است و به هیچ عنوان دور از دسترس نیست که به بالای جدول برسیم. ما الان فقط 5 امتیاز با تیم دوم جدول فاصله داریم.»
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.