۹۰ نشان داد: اخراج های ترکی درست بود/ سعید مظفری :ادبیات خانوادگی من مثل این بازیکنان نیست

سعید مظفری داور بین المللی فوتبال ایران به دلیل توهین های بازیکنان سپاهان در حرف های شان بعد از بازی با استقلال ، اعلام کرد تا زمانی که با بازیکنان هتاک برخورد نشود در لیگ قضاوت نمی کند.

سعید مظفری داور الیت کشورمان که قاضی بازی سپاهان و استقلال بود ، در واکنش به حرف های تند بازیکنان سپاهان بعد از بازی گفت:« اینکه می گویند داور بازی را در آورد یعنی چه؟ یعنی ما تبانی کردیم؟ ما سال قبل به آقایان گفتیم ، من و محسن ترکی گفتیم تا زمانی که به وضعیت توهین ها رسیدگی نشود ، نمی خواهیم داوری کنیم ولی فدراسیون گفت حاشیه های فوتبال را زیاد نکنیم. از ما خواستند که سکوت کنیم. توهینی به من شده بود که می توانستم در مراجع قضایی این پرونده را ببرم ولی گفتند دعوای فوتبالی را در فوتبال حل کنیم. بعد هم که پرونده ام را گفتند گم شده بعد هم قصه با یک تذکر سر و ته قصه هم آمد. من برای فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی فدراسیون متاسفم . اینکه به یک داور اتهام می زنند که بازی را در آورده یعنی ما تبانی کردیم . متاسفانه در این چرخه پولی میلیاردی کمترین عایدی به داوران می رسد آن وقت این اتهامات به من یا محسن ترکی با بدترین ادبیات زده می شود. من در مکتبی خانوادگی بزرگ شدم که در شانم نیست جواب این آقایان و ادبیات شان که لایق خودشان است را بدهم . وقتی شرایط این است و ما بازی ها را در میآوریم پس بهتر است که من دیگر قضاوت نکنم و از کمیته داوران می خواهم تا وقتی شرایط به این صورت است ، به من قضاوت داده نشود.»

نکته جالب این برنامه نمایش صحنه های داوری محسن ترکی در بازی پرسپولیس و ذوب آهن بود که نشان می داد او اخراج هایش درست بوده ، یک پنالتی هم به سود پرسپولیس نگرفته است. البته خطایی که برای پرسپولیسی ها روی گل دوم گرفته بود هم اشتباه بوده است. شاید این رفتار مظفری با حمایت چند داور بین المللی دیگر کشورمان از جمله محسن ترکی همراه شود تا این بار برخوردی قاطع با تعدادی از بازیکنان که به داوران توهین کرده اند ، شود

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.