تازه‌های سرویس

18+

سبک زندگی حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها

حضرت فاطمه سلام‌الله‌علیها، ٨‌سال در مکه پابه‌پای پدر در اعتلا و پیشرفت اسلام کوشید و در آزار کفار و مشرکان و منافقان یار و مددکار پدر بود. در دره و شعب ابوطالب، ٣‌سال در کنار پدر تحمل کرد و زمانی که مشرکان پیامبر(ص) را آزار و اذیت و زخمی…

رابطه جنسی صرفا نزدیکی نیست

لازمه ایجاد کشش و جذابیت جنسی بین دو نفر قطعا یک فاکتور درونی است که از نظر متخصصان علم رفتارهای جنسی توجه به آن برای تداوم ازدواج بسیار مهم است.

گم شدن قطعه‌ای از پازل زندگی اسلامی

وقتی به ظاهر و سیمای شهری که در آن هستیم نگاه می کنیم، متوجه گم شدن یک قطعه از پازل زندگی اجتماعی و اسلامی می شویم. به راستی چرا این قطعه در زندگی شهری یک شهروند مسلمان گم شده، راهکار پیدا کردن آن چیست؟

نمره جذابیت عشق تان چند است؟

بحث و مشاجره یا قهر و آشتی های زن و شوهری، تصمیم گیری های مهم زندگی که بدون مشورت با شما انجام می شود و... گاهی مثل پتک بر سرتان فرود می آید که: «تا چه زمانی باید به این وضعیت ادامه دهم؟ یا ازدواجم هنوز ارزش سوختن و ساختن را دارد؟»

تولد نوزاد جدید و رابطه جنسی شما

مشغله‌ی شما پس از تولد نوزاد می‌تواند یک مشکل باشد. با آمدن کودک جدید تغییر در روابط جنسی مشکلی است که اغلب زوج‌ها با آن مواجه می‌شوند.

پاتوق‌های امروزی، قدرت جذب آدم‌ها را ندارند

آنچه امروز جامعه‌شناسان و مردم‌شناس‌ها بر آن پای می‌فشارند نقش فضاهای عمومی یا پاتوق‌ها در تلطیف ارتباط آدم‌ها با خود و دیگران است. کلانشهر‌ها جایی است که‌گاه هیجان‌ها، تعارض‌ها، اصطکاک‌ها، اعتراض‌ها و حرف‌ها در آدم‌ها تلنبار می‌شود.

شاید شما هم مبتلا به بیماری‌های تناسلی باشید

به هر حال همه انسان ها پس از بلوغ در معرض تماس با بیماری های تناسلی قرار می گیرند. تنها حالتی که ممکن است این گونه بیماری ها به زندگی دو نفر راه نیابد، این است که یک زوج از بدو تولد تا زمان مرگ با هیچ فرد دیگری در ارتباط نباشند اما ازدواج…