کروش به بازیکنان تیم ملی چه گفت؟/سرتان را بالا بگیرید و راه بروید

کارلوس کروش سرمربی تیم ملی، بعد از شکست مقابل ازبکستان و دیدن بازیکنان حرف های مهم و تاثیرگذاری به زبان آورد.

به گزارش ستاره ها؛ در حالی که بازیکنان خود را آماده گرد و خاک سرمربی کرده بودند، کروش در جمع آنها حاضر شد و گفت، اصلا فکر نکنید کار تمام شده است. او در جمع بازیکنان، از کسانیکه بسیار ناراحت بودند و سرشان را پائین گرفته بودند، چنین درخواستی کرد: «سرتان را بالا بگیرید و راه بروید. سرتان را وقتی پائین می گیرید، یعنی بازنده هستید. یعنی شکست خورده اید. الان همه ناراحت هستند و ما نباید زانوی غم بغل بگیریم؛ مثل آنها. بلکه باید سرمان را بالا بگیریم و دوباره تلاش کنیم تا بتوانیم جبران کنیم.»
کارلوس کروش که با جدیت عجیبی این حرف ها را به زبان می آورد و گویا ایمان داشت که تیمش می تواند جبران کند، اضافه کرد: «کار برای ما تمام نشده است. می توانیم با برد در بازی های آینده و به ویژه بازی قطر دوباره همه چیز را به نفع خود تغییر دهیم. من مطمئن هستیم که می توانیم این ماموریت دشوار را انجام دهیم.»
کارلوس کروش تلاش کرد به تک تک بازیکنانش انگیزه بدهد. سرمربی تیم ملی که روزهایی به مراتب سخت تر از این را در تیم ملی پرتغال و رئال مادرید پشت سر گذاشته است، از بازیکنان خواست فعلا به تیم های باشگاهی خود بروند و تمام فکر و ذکرشان را روی مسابقات لیگ بگذارند و بدن خود را نیز آماده نگه دارند. او قبل از رفتن دوباره تاکید کرد، هیچ چیز تمام نشده و تنها کار کمی سخت تر شده است اما تیم می تواند این مرحله را نیز سپری کند.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.