مدیر برنامه های عماد رضا/ او از لبنان می‌آید/به عماد زنگ زده اند تا از حضور در ایران منصرفش کنند!

با این که علی فتح‌ا…زاده مدیرعامل باشگاه استقلال در سفر زیارتی‌اش به کربلا و عراق با عماد رضا مهاجم سابق تیم ملی عراق و سپاهان مذاکره کرد و با او برای پیوستن به استقلال به توافق رسید اما بازیکن عراقی با موانعی برای حضور دوباره در ایران مواجه است.

به گزارش ستاره ها؛ پس از اعلام توافق عماد رضا با باشگاه استقلال مسئولان باشگاه سپاهان اصفهان مدعی شدند عماد رضا مشکل مالیاتی دارد و نمی‌تواند بدون حل این مشکل به ایران برگردد و در لیگ برتر بازی کند. عماد رضا و مدیر برنامه‌های ایرانی او این موضوع را به شدت تکذیب کردند و گفتند هیچ بدهی مالیاتی ندارند و اگر هم بدهی مالیاتی درست باشد، طبق قرارداد عماد رضا با باشگاه سپاهان، این باشگاه اصفهانی باید آن را پرداخت می‌کرد.
پس از این دفاعیه سپاهانی‌ها عقب‌نشینی کردند و به نظر می‌رسید دیگر مشکلی برای حضور عماد رضا در ایران وجود ندارند تا این که سپاهانی‌ها این‌بار موضوع بازیکن آزاد نبودن عماد رضا را مطرح کردند و مدعی شدند او باید 35 درصد از قرارداد جدیدش را به باشگاه قبلی‌اش بپردازد چراکه با سپاهان قرارداد داشته است. تاکید سپاهانی‌ها روی این موضوع باعث شد حضور عماد رضا در استقلال در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد و امیر قلعه‌نویی از حضور او در تیمش مطمئن نباشد. اما مدیربرنامه ایرانی عماد رضا از حضور قطعی این بازیکن عراقی در تیم استقلال خبر می‌دهد و می‌گوید: «با این که کارشکنی‌های زیادی از جانب باشگاه قبلی عماد رضا و برخی افراد نزدیک به این بازیکن در سال‌های گذشته صورت گرفته اما عماد رضا سر توافقش با استقلال باقی است و تا قبل از پایان نیم‌فصل برای انجام مذاکرات نهایی و امضای قرارداد به ایران می‌آید.»
او با اشاره به مشکلاتی که برای حضور دوباره عماد رضا در ایران مطرح است ادامه می‌دهد: «متاسفانه گویا عده‌ای مخالف حضور عماد رضا در ایران هستند و هر روز با یک بهانه می‌خواهند مانع حضور او در تیم‌های ایران و استقلال شوند. در چند روز گذشته افرادی با شماره‌های ناشناس یا شماره‌هایی با کد اصفهان به او زنگ زده‌اند و او را از حضور در ایران منصرف کرده‌اند! آن‌ها به عماد رضا گفته‌اند با مشکلاتی که داری اگر به ایران برگردی دیگر نمی‌گذارند به عراق بروی! البته این تهدیدها تاثیری روی عماد رضا نگذاشته و او به زودی به ایران می‌آید و قطعا با پیراهن استقلال بازی می‌کند!»
مدیر برنامه‌های عماد رضا با رد ادعاهای باشگاه سپاهان در قبال این بازیکن عراق می‌گوید: «سپاهانی‌ها ابتدا مدعی شدند عماد رضا مالیان نداده سپس هم گفتند او بازیکن آزاد نیست و برای گرفتن رضایت‌نامه باید 35 درصد از مبلغ قراردادش با باشگاه جدیدش را به باشگاه سپاهان بدهد. در حالی که عماد رضا فصل گذشته از لیست بازیکنان سپاهان خارج شد و این در قوانین فیفا به منزله فسخ قرارداد و بازیکن آزاد محسوب شدن است.» مدیر برنامه‌های عماد رضا درباره زمان حضور عماد رضا در ایران هم می‌گوید: «این بازیکن به خاطر کسالت مادرش و انجام کارهای درمانی او در لبنان است و پس از برطرف شدن این مشکل سریعا به ایران می‌آید. فعلا تا نیم‌فصل زمان زیادی باقی است و دو طرف عجله‌ای ندارند.»
 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.