استقلال اجازه خانه جانواریو را نمی دهد!

به محض این که خبر آسیب دیگی فابیو جان واریو در برزیل لو رفت و اعلام شد این برزیلی بازی های پایانی نیم فصل نخست را از دست داده اخباری به گوش رسید مبنی بر این که باشگاه استقلال در پی این اقدام فابیو تصمیم دارد جرایم مالی سنگینی برای بازیکن کلیدی اش در نظر بگیرد .

به گزارش ستاره ها؛ نخستین ترکش های این مصدومیت به شکل دیگری گریبان فابیو را گرفت آن جا که استقلالی ها زیر بار پرداخت ودیعه برای اجاره واحد مسکونی نرفتند تا صاحبخانه شدن جان واریو باز هم مردد شود! 
در شرایطی که هافبک برزیلی به محض بازگشت از برزیل و برگزاری نشستی با فتح ا.. زاده به درخواست مدیرعامل استقلال بازدیدی از یک واحد آپارتمان در یکی از مناطق شمالی تهران داشت وقتی به باشگاه اعلام کرد این منزل را پسند کرده و آنها می توانند مراحل عقد قرادادو تحویل دادن آن به او را آغاز کنند با جواب جالبی از سوی آنها روبرو شد مبنی بر این که باشگاه تعهدی در قبال اجاره منزل مسکونی برای جان واریو ندارد و او باید خود مبلغ ودیعه و اجاره منزلش را پرداخت کند.
گفته می شود استقلالی ها این تصمیم را بعد از آسیب دیدگی جانواریو در مدت حضورش در برزیل که به دیدآنها اقدامی غیرحرفه ای بود اتخاذ کرده اند و حتی علی فتح ا.. زاده مدیرعامل استقلال هم که در آلمان به سر می برد با این تصمیم موافقت کرده است.
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.