رضایی: به زودی برمی گردم تیم ملی/جدایی ام از پرسپولیس شایعه است

غلامرضا رضایی مهاجم پرسپولیس حدود دو ماه قبل و در شرایطی که به عنوان بازیکن فیکس، در ترکیب تیم قرار می گرفت دچار مصدومیت شدید کشیدگی کشاله ران شد و از این رو، چند بازی را از دست داد آن هم در زمانی که بازی های تیم به صورت فشرده و سه روز یکبار برگزار می شد.

به گزارش ستاره ها؛ او درباره بازگشتش به ترکیب ثابت قرمزها می گوید: «این موضوع که دست من نیست. اگر به من مربوط می شد، در دو بازی گذشته فیکس بازی می کردم اما مانوئل تشخیص داد نیمکت نشین شوم. من هم به تصمیم او اعتراضی نمی کنم. آن روزی که مرا فیکس بازی می داد هم حاشیه ای نساختم و حالا که تصمیم گرفته در کنارش روی نیمکت بنشینیم هم حرفی نمی زنم. »
بازیکنان پرسپولیس برخلاف گذشته این روزها از ژوزه حمایت می کنند. رضایی در این باره توضیح می دهد: «ما همیشه باید از سرمربی و کادر فنی حمایت کنیم. اصلا اگر غیر از این باشد غیر طبیعی است. شما کدام تیم را می شناسید که بازیکنانش علیه سرمربی باشند؟ البته شاید چنین تیم هایی هم باشند ولی ما به دنبال چنین مسائلی نیستیم. ما کار خودمان را انجام می دهیم. بازیکن وظیفه اش مشخص است و نباید فراتر از آن عمل کند.»
رضایی درباره شایعه جدایی اش از پرسپولیس می گوید: «این دیگر چه شایعه ای بود که خودم هم هنوز آن را نشنیده ام؟! واقعا برخی از این شایعات باعث می شود آدم تعجب کند. من در ابتدای همین فصل، چند پیشنهاد بسیار خوب از تیم های لیگ برتری داشتم و اگر می خواستم از پرسپولیس جدا شوم، همان اول فصل می رفتم. نیازی هم به بازارگرمی ندارم چون مطمئن باشید به زودی به ترکیب اصلی برمی گردم و تا قبل از نیم فصل با بازی هایی که ارائه خواهم داد، مجددا به تیم ملی می رسم ولی به هواداران می گویم گوش شان بدهکار این شایعات نباشد و بدانند که من به پرسپولیس تعصب دارم و از این تیم جدا نمی شوم.» 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.