محمد دادکان: به من پیغام دادند عذرخواهی نمی کنیم/صحبت درباره بازگشتم زود است

محمد دادکان رئیس سابق فدراسیون فوتبال همیشه صریح و بی پرده حرف می زند.

 به گزارش ستاره ها؛ او پس از ناکامی های متعدد فوتبال معتقد است رسانه ها باید فدراسیون فوتبال را نقد کنند.
*از فوتبال چه خبر آقای دادکان؟
از فوتبال که شما باید خبر داشته باشید.فعلا همه ما باید انرژی خود را وقف تیم ملی کنیم. تیم ملی می تواند به راحتی به جام جهانی 2014 صعود کند و ازبکستان را برای هموار شدن راه صعود باید در تهران شکست بدهیم.
*راستش را بخواهید کمتر کسی فکر می کرد شما این چنین از تیم ملی حمایت کنید.
امیدوارم این فقط نظر شما باشد چون آنهایی که دادکان را می شناسند می دانند وقتی پای منافع ملی وسط می آید از همه چیز می گذرم. صعود تیم ملی به جام جهانی از واجبات است و ماباید به برزیل برویم. من اگر اختلاف نظری هم با کسی داشته باشیم و برخی ها را که تعدادشان متاسفانه زیاد هم هست قبولشان نداشته باشم،کشورم را که دوست دارم.
*فکر می کنید اگر این بار به جام جهانی صعود کنیم،مردم همان شور و اشتیاق دوره های قبلی را خواهند داشت؟
این را شما باید پاسخ بدهید.باید ببینید آنهایی که وارد این فوتبال شدند با این ورزش چه کرده اند؟چقدر دلخوشی برای مردم ایجاد شده،چقدر برای آنها جام   آورده ایم یا بازی های خاطره انگیز به نمایش گذاشته ایم. ما در هر دوره توانستیم مردم را از ته دل خوشحال کنیم. یکی صعود تیم ملی به جام جهانی 98 و دیگری صعود به جام جهانی در سال 2006. نقد این دوره هم بر عهده شماست.
*در رسانه ها خبر از بازگشت شما به عرصه ورزش در خردادماه سال آینده می دهند.
وقتی ما را کنار گذاشتند یعنی قبولمان نداشتند.آدم های مورد وثوق آنها،همین هایی هستند که فوتبال را به این روز انداخته اند.در هر حال اگر بخواهیم درباره بازگشت به ورزش سخنی بگوییم باید این موضوع را به آینده واگذار کنیم. صحبت کردن در این زمنیه  کمی زود است.
*پس حتما خبرهایی هست!
شما فقط سوال می کنید اما کمی هم باید به دنبال تحلیل و پیش بینی باشید.
*جای امثال دادکان در این فوتبال خالی نیست؟
خب این حرف را آنهایی که ما را برداشتند نمی زنند! چند بار گفتم اگر عذرخواهی کنند ما بر می گردیم. حتی پیغام فرستادند عذرخواهی نه اما می توانیم بگوییم اشتباه کردیم.
*شما قبول کردید؟
اگر قبول می کردم که الان اینجا نبودم!
 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.