ایمون زاید خواستار فسخ قرارداد با پرسپولیس/ازدواج بهانه جدید او!

یمون زاید مهاجم ایرلندی – لیبیایی پرسپولیس برای همراهی تیم ملی کشورش عازم لیبی شد و به بهانه تغییر پاسپورت خود به ایران برنگشت.

به گزارش ستاره ها؛ حرف و حدیث‌های زیادی درباره این بازیکن در این مدت مطرح شد اما بالاخره ایمون زاید در تماسی تلفنی اعلام کرد که به دلیل مشکلات خانوادگی خواستار فسخ قرارداد با باشگاه سرخپوشان پایتخت شده است. این موضوع به اطلاع مسئولان باشگاه رسیده و قرار است پس از توافق کامل، قرارداد این بازیکن فسخ شود. اما بد نیست بدانید مدیربرنامه و وکیل زاید در این باره گفت: «بنا به دلایلی که مشکل خانوادگی از سوی زاید اعلام شده این بازیکن در تماسی اعلام کرد خواستار فسخ قرارداد با پرسپولیسی‌هاست. من این موضوع را به اطلاع مسئولان باشگاه پرسپولیس رساندم و باید ببینیم در چند روز آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. زاید در زمانی که بازیکن پرسپولیس بوده، هیچ مشکلی به وجود نیاورد و هرگز حاشیه ساز نشد اما شرایطی که برایش در این تیم رقم خورد باعث ناراحتی او بود و حالا نیز گفته به خاطر شرایط و مشکلات خانوادگی می خواهد از پرسپولیس جدا شود.»
به هر حال این موضوع، برای پرسپولیسی ها نمی تواند خبر خوبی باشد زیرا زاید که در طول کمتر از یک نیم فصل، سه بار برای پرسپولیس هت تریک کرده و با لقب آقای هت تریک بین رسانه های ورزشی نامش مطرح شده بود، مثل برخی از بازیکنان این از پرسپولیس فراری شد. حالا باید دید واکنش هواداران پرسپولیس به جدایی زاید چیست؟ شنیده می شود بهانه زاید برای فسخ قرارداد با پرسپولیس موضوع ازدواجش بوده است. 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.