دادکان: علی آبادی به من اتهام اختلاس زد/با یک ماچ و بوسه آشتی کنیم؟!

محمد دادکان برای آشتی با علی آبادی نرفت!

به گزارش ستاره ها؛ در مراسمی که روز شنبه به عنوان آشتی ملی فوتبال برگزار شد، قرار بود محمد دادکان را با محمد علی آبادی رئیس سابق سازمان تربیت بدنی و فعلی کمیته ملی المپیک آشتی بدهند. همه چیز نیز برای آشتی مهیا بود تا اینکه انتخاب عنوان آشتی ملی فوتبال، دادکان را منصرف کرد. رئیس سابق فدراسیون فوتبال گفت: «اگر به جای آشتی ملی اسمش را می گذاشتید مراسم عید غدیر بنده حتما می آمدم و با کمال میل در مراسم حاضر می شدم ولی حالا علاقه ای ندارم.» او درباره اختلاف هایی که با علی آبادی داشت توضیح داد: «او با من مشکلات ریشه ای داشت. حتی بحث اختلاس و این حرف ها را پیش کشید. چرا وقتی که ثابت شد بنده اختلاس نکرده ام و حرف هایش درست نبوده، از من عذرخواهی نکرد؟!»
دادکان با ناراحتی ادامه داد: «یعنی دوستان می خواهند با یک چای و یک شیرینی و یک ماچ و بوسه همه چیز را تمام کنند؟ دوستان به خاطر تهمت هایی که به من زد باید آن دنیا جواب بدهد.» به دلیل عدم حضور دادکان در این مراسم، نزدیکان محمد دادکان هم که به مراسم دعوت شده بودند، نرفتند. تیمسار نوآموز، پهلوان و زمان آبادی از جمله این افراد بودند. 
جالب اینجاست که علی آبادی پیش از اینکه دادکان برای حضور در مراسم مخالفت کند، تاکید کرده بود حتما برای آشتی با او می آید و چه کاری بهتر از این که تمام ناراحتی های گذشته را از دل دادکان در بیاورد. 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.