جواد نکونام: استقلال را قهرمان لیگ برتر می کنیم/استقلال بهتر از این هم می شود/از امارات پیشنهاد دارم

فقط لازم بود جواد نکونام از ایران خارج شود تا شایعات پشت سر هم ردیف شود؛ نکونام از استقلال می رود، او در حال مذاکره با اماراتی ها و…

 
به گزارش ستاره ها؛ اما نکو تمام این شایعات را رد کرد و گفت: «فقط برای انجام کارهای شخصی در دبی هستم نه چیز دیگری.»
*سفرت به دبی کلی شایعه به راه انداخته.
بله، شنیده ام. برای انجام یک کار شخصی به دبی آمدم ولی جرات نکردم از خانه بیرون بیایم چون گفتم شاید خبرش به تهران برسد که اینجا هستم. ولی متوجه شدم که خبرنگارها سریع این موضوع را فهمیده اند. حتی موبایل هایم را روشن گذاشته بودم که کسی شک نکند ولی خبر سفرم سریع لو رفت!(خنده)
*می گویند به دبی رفته ای تا با یک باشگاه اماراتی مذاکره کنی.
اتفاقا برای انجام کارهایم موبایل همراهم نبردم ولی وقتی برگشتم دیدم کلی زنگ خورده. فکر کنم بیشتر از روزنامه ها بود. ولی شما از قول من حتما بنویسید این خبرهایی که نوشته اند، صحت ندارد.
*یعنی قرار نیست از استقلال بروی؟
اصلا، این خبرهایی که درباره مذاکرات من با اماراتی ها نوشته شده، درست نیست. همانطور که گفتم برای انجام کارهای شخصی به اینجا آمده ام. پنجشنبه هم به تهران برمی گردم تا جمعه به اردوی تیم ملی بروم.
*ظاهرا قرار است استقلالی ها پنجشنبه به کمپ بروند و زیر نظر کابرگ بدنسازی کنند.
البته روز پنجشنبه نیست. آقای کروش گفتند بازیکنان استقلال برای ریکاوری، روز چهارشنبه(امروز) به کمپ بروند ولی من خودم با آقای کروش حرف زدم و گفتم دبی هستم و نمی توانم بیایم. ایشان هم موفق کرد و قرار شد روز جمعه به اردوی تیم ملی بروم.
*پیشنهادی از امارات نداری؟
چرا. باشگاه استقلال هم در جریان این پیشنهاد هست ولی من الان برای مذاکره نیامده ام. اماراتی ها قبل از شروع فصلمن را می خواستند ولی گفتم می خواهم در استقلال بازی کنم. الان هم می خواهم دوباره با استقلال ادامه دهم و با این تیم قهرمان لیگ برتر شوم.
*تراکتورسازی مساوی کرد. استقلال در صدر ماند.
البته ما یک بازی هم کمتر داریم و می توانیم با برد در آن بازی، شرایط را بهتر کنیم. استقلال خوب دارد نتیجه می گیرد. به نظر من ما باید کار خودمان را انجام بدهیم کاری با نتایج تیم های دیگر نداشته باشیم. در هر بازی هم که به زمین می رویم، فقط دنبال سه امتیاز باشیم.
*استقلال آن تیمی شده که خودت انتظار داشتی؟
مطمئن باشید استقلال بازی به بازی بهتر می شود. همانطور که نسبت به بازی های قبل پیشرفت خوبی کرده ایم. استقلال قطعا قوی تر و منسجم تر می شود. ولی استقلال هنوز به 100 درصد خود نرسیده. البته این نظر من است. مطمئن باشید می توانیم بهتر از این هم باشیم.
*خود تو چطور؟ به 100 درصد آمادگی ات رسیده ای؟
من اول فصل از خودم راضی نبودم ولی رفته رفته سعی کردم آماده تر شوم. می دانستم که می توانم به شرایطی که می خواهم برسم. الان از وضعیتی که دارم راضی هستم. 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.