نصرتی: کروش و اولیویرا با هم فرق دارند/تراکتور نمی تواند تیکی تاکا بازی کند

محمد نصرتی مدافع میانی تراکتورسازی تبریز مثل اکثر بازکنان این تیم،سرخ پوشان تبریزی را مدعی قهرمانی می داند.

به گزارش ستاره ها؛ او معتقد است که تراکتور امسال با برنامه بازی می کند و اکثر بازیکنان این تیم هم دوست دارند فوتبال را روی زمین بازی کنند.نصرتی که در هفته های ابتدایی برای تراکترو بازی نمی کرد حالا مرد ثابت خط دفاعی تیمش است و خط دفاع تراکتور هم در هفته های اخیر عملکرد خوبی داشته است.
فکر می کنی تراکتور امسال شخصیت قهرمانی دارد؟
بله.
به نظر تو مدعیان قهرمانی چه تیم هایی هستند؟
استقلال،سپاهان و تراکتور.
پرسپولیس مدعی نیست؟
به نظر من نیست و اگر بخواهیم منطقی حرف بزنیم باید گفت که آنها مدعی قهرمانی نیستند.
امسال تراکتور چه خصوصیاتی دارد که به نظر اکثر بازیکنان، این تیم مدعی قهرمانی است؟
ما تیم خوبی داریم که از بازیکنان و کادر فنی با کیفیتی شکل گرفته است.تونی اولیویرا هم آدم خوبی است و کار فنی اش در سطح بالایی است،از طرفی هواداران تراکتور هم یک فاکتور مثبت هستند که به ما روحیه می دهند.
فکر می کنی اولیویرا از تراکتور شناخت کافی داشته باشد؟
بله،تا حدود زیادی شناخت پیدا کرده است.
تو با کروش هم یک مربی پرتغالی است کار کردی.تفاوت های اولیویرا با این مربی در چیست؟
آنها از لحاظ خصوصیات اخلاقی مثل هم هستند که همیشه برخورد خوبی با بازیکنان داشته و شخصیت قابل احترامی دارند.البته اولیویرا و کروش از لحاظ فنی با هم فرق دارند و هر کدام از آنها سبک خاص خودشان را دارند.
به نظر تو تراکتور سال گذشته بهتر بود یا این تراکتور؟
هر تیمی خصوصیات خاص خودش را دارد ولی تیم ما امسال روی زمین بازی می کند.بازیکنانی که فصل قبل اینجا بودند می گویند که تراکتور پارسال روی هوا بازی می کرد و بیشتر از توپ های ارسالی و بازی مستقیم استفاده می کرد ولی امسال روی زمین بازی می کنیم.بازیکنان ما در پست دفاع،هافبک و فوروارد دوست دارند روی زمین بازی کنند.
آیا اولیویرا از سبک یک تیم خاص اروپایی الگوبرداری می کند؟
این را باید از خودش بپرسید ولی ما دوست داریم روی زمین بازی کنیم.از طرفی میانگین قدی بازیکنان ما هم پایین است و بیشتر روی زمین بازی می کنیم.
مدیرعامل تراکتور گفته که شما تیکی تاکای کوچک بازی می کنید.نظر تو چیست؟
به هر حال ایشان نظرش را گفته ولی هیچ تیمی مثل بارسلونا و اسپانیا نمی توتاند این سبک فوتبال را اجرا کند.در ضمن با این زمین هایی که ما داریم واقعا بازی کردن روی زمین بسیار سخت است.
عملکرد خط دفاعی در این فصل چطور بوده؟
خدا را شکر عملکرد خوبی داشتیم.از موقعی که من برگشتم خوشحالم که خیلی کم گل خوردیم و این البته به خاطر تلاش تیم است و همه بازیکنان در دفاع و حمله موثر هستند.امیدوارم امسال بهترین خط دفاعی لیگ را به دست آوریم.
فکر می کنی در بازی با داماش ورزشگاه یادگار امام پُر شود؟
من نمی خواهم از تیمم تعریف کنم ولی واقعیت این است که ما خوب بازی می کنیم و تماشاگران هم دنبال بازی زیبا هستند.من امیدوارم آنها امروز استادیوم را پُر کنند تا با حمایتشان داماش را ببریم.این بازی سخت است و داماش هم بازی قبلی را برده ولی ما برای ادامه این روند صعودی حتما باید داماش را شکست بدهیم.
راستی مدتی است که دیگر در تیم ملی بازیکن ثابت نیستی.فکر می کنی چه زمانی دوباره فیکس شوی؟
رقابت در تیم ملی بسیار سخت است و بازیکنان با کیفیتی هم در اردوها حضور دارند ولی سعی می کنم که به ترکیب ثابت تیم ملی برسم.
 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.