استقلالی ها علیه گزارشگرها؟/محمد رضا احمدی: مگر گزارشگر فقط باید اسم بازیکن را بیاورد؟!

محمد رضا احمدی هم سال گذشته در بازی استقلال و فولاد به دلیل حرف هایی که در جریان گزارش مسابقه زد مورد اعتراض استقلالی ها قرار گرفت.  

به گزارش ستاره ها؛ او با توجه به اخباری که روی سایت ها و در روزنامه ها خوانده بود، خبر داد: «جی لوید ساموئل ظاهرا وقتی متوجه شده در لیست تیم نیست اردوی تیم را با ناراحتی ترک کرده.» به صورت آنلاین این موضوع به گوش مسولان استقلال رسید تا منصور پورحیدری در پایان مسابقه سریعا مقابلش سبز شود: «چرا برای تیم ما حاشیه درست می کنی؟ کی گفته با ناراحتی رفته؟» که احمدی هم گفت منبعش سایت ها و روزنامه ها هستند و او گفته ظاهرا این اتفاق افتاده است. اما پورحیدری به اعتراض های خود ادامه داد و….
احمدی معتقد است کار گزارشگر تنها گزارش بازی نیست، بلکه می تواند برخی از نکات را بگوید: « به نظر من کار گزارشگر تنها آوردن اسم بازیکنان و داور و مربیان نیست. الان دانش فوتبالی همه بالاست. حتی یک بچه دبستانی هم می تواند درباره فوتبال حرف بزند. اگر قرار باشد گزارشگر فقط اسم بگوید، همه می توانند این کار را کنند. ولی وقتی یک نفر گزارشگر می شود، یعنی هم اطلاعاتش بالاست و هم این اطلاعات را به روز می کند. طبعا مردم دوست دارند اطلاعات را بدانند. متاسفانه برخی از آدم های فوتبال واقع بین نیستند و سعی می کنند واقعیت ها را به چالش بکشند. چه اشکالی دارد گزارشگر درباره یک بازیکن و اتفاقات دیگر حرف بزند؟ ما جزئی از مردم هستیم و در واقع نماینده افکار عمومی. نباید عده ای به فوتبال احساسی نگاه کنند.»
او مثالی می زند و می گوید: «من بازی از شبکه من یونایتد تی وی دیده ام که گزارشگر گفته چه خوب این بازیکن تعویض شد. آن بازیکن چرا بد بازی می کند و از این دست حرف ها. متاسفانه در ایران برخی در خانه یا رختکن می نشینند تا حرف های گزارشگرها را منتقل کنند و جو ورزشگاه علیه شان شود. واقعا کجای دنیا از این اتفاق ها می افتد؟» 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.