استقلالی ها علیه گزارشگرها؟/میرزایی: به من هم اعتراض کردند ولی حل شد

اواسط نیمه دوم بازی استقلال و نفت تهران. چند دقیقه بعد از گل دوم استقلال به نفت تهران. طرفداران شعار می دهند: «حیدری فابرگاس.» عادل فردوسی پور، می گوید «هر چه فکرمی کند آنها شبیه هم نیستند.»

به گزارش ستاره ها؛ دو سه دقیقه بعد، طرفداران استقلال، با اطلاع از این جمله، در ورزشگاه شعار می دهند: «عادل یادت باشه، حیدری سرورته»، «عادل یادت باشه حیدری فابرگاسه.» آنها، فردوسی پور را متهم به پرسپولیسی بودن نیز می کنند. عادل هم در اواخر بازی، می گوید: «حیدری مدافع هافبک راست است، در صورتی که فابرگاس مهاجم بازی می کند یا نفوذی. نوع بازی شان هم به هم نمی خورد. این مقایسه عجیب است.» اواضافه می کند: «خیلی جالب است که هواداران آنلاین از حرف هایی که می زنم، مطلع می شوند!»
این اتفاقی بود که پنجشنبه در ورزشگاه آزادی رخ داد. پیش از این، معمولا استقلالی ها با فرستادن یک نماینده به سمت اتاق گزارشگرها، اعتراض خود را نسبت به حرف های زده شده در گزارش مسابقه بروز می دادند اما پنجشنبه، آنها روش جدیدتری اختراع کردند! عادل فردوسی پور می گفت، طرفداران «خودجوش» چنین اقدامی کرده اند. اما اعتراض آنلاین به گزارشگرها، کم کم در ورزشگاه آزادی اپیدمی می شود. در سال گذشته نیز برای گزارشگران چند بار این اتفاق افتاد و اکثر آنها با این شعارهای آنلاین، پیشاپیش آشنا شده اند!
مزدک ترجیح می دهد درباره اتفاقی که در بازی استقلال و نفت تهران رخ داد، چیزی نگوید. اما برای مزدک نیز سال گذشته در بازی استقلال این اتفاق افتاد. او می گوید: «من ترجیح می دهم نظر خاصی ندهم. ولی برای من هم این اتفاق افتاد. همه چیز حل و فصل شد و ترجیح می دهم دیگر درباره اش حرف نزنم.» اما در آن مسابقه استقلال، لیدرهایی که زیر جایگاه گزارشگر تلویزیونی نشسته بودند، پس از آنکه مطلع شدند میرزایی از بازی استقلال انتقاد کرده، سریعا علیه او شعارهایی سر دادند. همچنین برخی از مسولان استقلال نیز با عوامل برنامه لیگ برتر تماس گرفته بودند و گفته بودند: «نباید گزارشگر شما چیزی علیه ما بگوید.» که این حرف ها به مزدک نیز منتقل شد.
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.