انصاریان: ناصر ابراهیمی را می آورم که تیم را ببرد تپه!/دوزار پول ندادم، پرسپولیس را کهکشانی بستم!

علی انصاریان سرمربی تیم پیشکسوتان پرسپولیس به همراه بهروز رهبری فرد به عنوان سرپرست، لیست بازیکنان خود را به دبیرخانه جام مرحوم یونس شکوری داد.

به گزارش ستاره ها؛ انصاریان درباره تشکیل این تیم حرف های جالبی می زند و به سوالات ما پاسخ می دهد
 
*شنیدیم فوتبال را کنار گذاشته ای و سرمربی شدی؟
بله، از بیکاری که بهتر است. از طرف دیگر، با پرسپولیسی ها هستم و کنار دوستان صمیمی ام نفس می کشم.
*لیستی که ارائه دادی هم بسیار جالب است.
باعث افتخارم است که این لیست را من نوشتم. امثال محرمی، پیوس، درخشان، پنجعلی و… سرمایه هایی هستند که قیمت شان مثل طلا و دلار است، هر روز بالاتر می رود. هیچ کس هم آنها را حمایت نمی کند، متاسفانه.
*اگر حمایت نمی کند، چطور تیم داده اید؟
این را بگویم که باشگاه پرسپولیس هیچ نقشی در به وجود آمدن این تیم ندارد و ما هرگز زیرمجموعه باشگاه نیستیم.  من مثل بعضی ها نبودم که میلیاردها تومان پول بدهم، به دوستانم زنگ زدم و قضیه را گفتم، آنها هم بر سرم منت گذاشتند و قبول کردند. حالا هم افتخار می کنم که به همراه بهروز رهبری فرد، تیم پیشکسوتان را جمع و جور می کنم و کنارشان هستم. دوزار پول ندادم اما یک پرسپولیس کهکشانی، یک تیم رویایی بستم. فقط مانده ناصر ابراهیمی را بیاورم که صبح ها، بازیکنان را در تپه های داودیه تمرین دهد!
*تیم جالبی هم شده، مثلا وحید قلیچ و …
به آقا وحید سپردم گل بد نخورد، او هم به من قول داده که خیال مان بابت دروازه راحت باشد.
*تو سرمربی هستی اما واقعا در رختکنی که پیوس، محرمی، درخشان و … هستند، چطور می خواهی حرف بزنی و نکات تاکتیکی را بگویی؟!
فکرش را کرده ام، باید کت و شلوار بپوشم و جدی باشم! قبل از هر بازی هم مثل علی پروین، دیرتر از بقیه اعضای تیم می روم رختکن! به بازیکنان هم تاکید می کنم مساوی نکنید، یا بازی را ببرید یا کلا ببازید و بیایید رختکن.
*اگر تیمت با این همه ستاره ببازد، مثل علی پروین رفتار می کنی یا نه؟
نه آقا! من خاک پای پیشکسوتان پرسپولیس هستم و مقابل آنها، حرفی برای گفتن ندارم. ما را چه به این حرف ها.
*حالا بازوبند را به کدام یک می دهی؟
مشکل کاپیتانی نداریم چون فکر می کنم محمد پنجعلی خودش با بازوبند بیاید سر تمرین! من فقط می خواهم بگویم اگر ما به فکر خودمان نباشیم، هیچ کس تحویل مان نمی گیرد. همین الان از داخل باشگاه که خبر دارید، پیشکسوتان در اولویت نیستند اما من و بهروز باید کاری کنیم که پیشکسوتان، همان هایی که برای این تیم آبرویی ساختند، کنار هم و متحد باشند. تیم ما، به یاد مجید سبزی و فریبرز مرادی بازی هایش را شروع می کند و مطمئنم با درخشش مجتبی محرمی و سایر بازیکنان، قهرمان خواهیم شد. 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.