نیلسون: جلال یک گل به من هدیه داد/حق با منتقدان من است!

گلر پرسپولیس در سه بازی گذشته گلی دریافت نکرده و از این بابت بسیار خوشحال است.

به گزارش ستاره ها؛ در حالی که ابتدای فصل همه تصور می کردند شهاب گردان گلر اول پرسپولیس باشد ولی نیلسون خیلی زود توانست جای او را در ترکیب بگیرد. این بازیکن درباره شرایط این روزهای پرسپولیس توضیحاتی می دهد.
در بازی حساس مقابل راه‌آهن برنده شدید. از این بازی بگو.
نمی‌توانم شادی‌ام را از این پیروزی پنهان کنم. ما به انسجام خوبی رسیده‌ایم و کاملا یکدیگر را در زمین درک می‌کنیم. این خیلی مهم است که همه ما انرژی خرج کنیم تا به پیروزی برسیم. در این بازی توانستیم در همان دقایق اول گل بزنیم؛ اتفاقی که راه پیروزی را برای ما هموار کرد. باید در تمام بازی‌ها همین‌طور باشیم.
پس این گل زود هنگام به دادتان رسید.
فوتبال ۹۰ دقیقه است و در تمام دقایق فرصت داری تا به چیزی که می‌خواهی برسی. ما برای زدن گل در دقایق اول طرح خاصی نداشتیم اما برای این‌که به پیروزی برسیم و ۳ امتیاز را بگیرم برنامه‌های زیادی داشتیم. در این بازی هم موقعیت‌های زیادی برای گلزنی داشتیم که اگر به ثمر می‌رسید می‌توانستیم جشن بهتری داشته باشیم.
مدافعان پرسپولیس هم عملکرد خوبی داشتند. با این موضوع موافقی؟
نمی‌توانم بگویم راضی نیستم. ما گلی دریافت نکردیم و جلال هم یک گل به تیم هدیه داد. مدافعان ما در چند بازی گذشته روند خوبی داشته‌اند. موضوعی که به ما کمک می‌کند نقش پررنگی در بردهای تیم داشته باشیم. از آن طرف عملکرد خوب سازمان دفاعی، اعتماد به نفس تیم را برای حمله کردن بیشتر می‌کند.
انتقادی که به تو وارد می‌شود این است که در هنگام خروج از دروازه روی توپ‌های بلند، خیلی مطمئن عمل نمی‌کنی. خودت این انتقاد را قبول داری؟
نمی‌دانم. شاید حق با آن‌ها باشد! اما من تمام تلاشم را انجام می‌دهم که پرسپولیس ضربه نخورد.
3 بازی بدون گل خورده! این عملکرد خوب خودت را چطور توصیف می‌کنی؟
درباره آن به طور کلی توضیح دادم. ما یک تیم هستیم. تیمی دفاع می‌کنیم و همه‌مان به وظایفی که داریم پایبندیم. از نظر سیستم دفاعی شرایط خوبی داریم. من هم در نقش خودم سعی می‌کنم در مقابل حملات استوار باشم. از این‌که چند بازی پشت سر هم گل نخورده‌ام، خوشحالم.
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.