برونو سزار: خاطرات خوبی از آنجا دارم/شرایطش پیش بیاید دوباره برمی گردم ایران

برونو سزار در امارات هم خوب گل می زند. در 4 هفته، سه گل به ثمر رسانده و النصر نیز در صدر جدول حضور دارد. مهاجم سابق سپاهان که برای این باشگاه مثل نعمتی بود، جایش در بین زردها بسیار خالی است.

 به گزارش ستاره ها؛ سزار که در دو بازی رفت و برگشت با پیراهن سپاهان مقابل النصر خوش درخشید، توانست نظر این باشگاه را جلب کند و با قراردادی سه میلیون دلاری، راهی این باشگاه شود. او سالیانه یک میلیون دلار به همراه حقوق ماهیانه دریافت می کند. باشگاه امکاناتی چون خانه و ماشین را در اختیار این سزار قرار داده است. به همین دلیل، او به راحتی حاضر شد ایران را ترک کند و به النصر بپیوندد. سپاهان هنوز موفق نشده جای خالی سزار را با بازیکن دیگری پر کند. این بازیکن در حالی با پیشنهاد 3 میلیون دلار از النصر روبرو بود که سپاهان تنها حاضر بود 600 هزار دلار باب یک فصل قراردادش بپردازد! تازه نیمی از پول این قرارداد نیز به حساب رضایتنامه سزار می رفت و در نهایت تنها 300 هزار دلار دست این بازیکن را می گرفت! اما او حالا سالیانه یک میلیون دلار دریافت می کند و النصر جداگانه پول رضایتنامه اش را به یک باشگاه برزیلی پرداخته کرده است. سزار که از ایران خاطرات خوشی در ذهن دارد، می گوید: «در ایران به من و خانواده ام خیلی خوش گذشت. ما راحت بودیم. اگر در آینده شرایطی پیش بیاید که دوباره به ایران برگردم، خیلی خوشحال خواهم شد. به پیشنهادهایی که از ایران برسد جدی فکر می کنم.» او درباره جدایی اش از سپاهان هم گفت: «چون پیشنهاد النصر خوب بود من به آنجا رفتم. از نظر مالی این قرارداد برایم بسیار بهتر بود و هر بازیکن دیگری هم جای من بود، چنین کاری می کرد.»
سپاهان هنوز مدعی است که باشگاه النصر بابت خرید این بازیکن باید به آنها پولی پرداخت کند ولی اماراتی ها می گویند بابت رضایتنامه او به باشگاه برزیلی پول داده اند. سزار می گوید این مسایل به او ارتباطی پیدا نمی کند. اما فعلا سپاهان منتظر جلسه کمیته انضباطی فیفاست تا در این باره تصمیم لازم را بگیرد. ولی پیش بینی ها بر این است که النصر و باشگاه برزیلی به احتمال فراوان باید غرامتی به سپاهان پرداخت کنند.
 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.