پیغام جانواریو از برزیل به قلعه نویی/تا آخر هفته در تهرانم/مشکل من پول نیست، خانه است!

بعد از خداحافظی نه چندان رسمی فابیو جانواریو از هواداران استقلال در صفحه شخصی اش در یکی از سایت های اجتماعی، حالا خبر می رسد این بازیکن به تمرینات بازمی گردد.

به گزارش ستاره ها؛ او در تماس با مدیر برنامه هایش در تهران تاکید کرده هرگز خداحافظی نکرده و تنها سعی کرده، ناراحتی اش را به هوادارها نشان بدهد. او تاکید کرده درپایان نوشته خود گفته، امیدوار است راهی برای حل مشکلات پیدا شود. از عصر یکشنبه و همزمان با انتشار حرف های جانواریو در سایت های داخلی، امیر قلعه نویی با مدیر برنامه های این بازیکن در تماس بوده است.
علی فتح ا… زاده نیز از کربلا برای مسولان باشگاه پیغام فرستاده که هرچه زودتر خانه ای برای جانواریو در تهران اجاره کنند. فابیو در تماس هایی که با تهران داشت، تاکید کرده: «مشکل من فقط پول نیست چون اغلب بازیکنان پول نگرفته بودند. مشکل من تنها برخوردی است که مسولان داشتند. گفته بودم باید خانواده ام کنارم باشند ولی باشگاه هیچ کاری در این زمینه نکرد. امیدوارم هر چه زودتر برای من خانه ای بگیرند.» بی شک اگر مشکل جانواریو پول بود، تا الان به تهران بازگشته بود چرا که علی فتح ا… زاده اواسط هفته گذشته از طریق رسانه ها و همچنین مدیر برنامه های این بازیکن خبر داد که پولی خوب برایش کنار گذاشته اند تا به محض ورود به تهران، آن را به او پرداخت کنند. فتح ا… زاده نیز گفت: «از فابیو تشکر می کنم که منتظر ماند. به خاطر همین رقم خوبی به او خواهیم داد.» که شنیده ها حکایت دارد این رقم، 250 میلیون تومان است. ولی هم اینکه او بعد از قول استقلالی ها بابت پرداخت حقوقش به تهران نیامد به خوبی نشان می داد مشکل از جای دیگر آب می خورد.
جانواریو در ابتدای فصل تاکید کرده بود باید اعضای خانواده اش در کنار او باشند و تنها به این دلیل، فعلا به ایران نیامده است. امیر قلعه نویی سرمربی استقلال هم که شدیدا نگران وضعیت جانواریو بود از صبح دیروز دوباره از طریق مدیر برنامه های این بازیکن، پیگر اوضاع شد که در نهایت فهمید، جانواریو به تهران بازمی گردد. فابیو دیروز به صورت تلفنی قول داد که به تمرینات استقلال بازگردد و امیدوار است در چند روز آینده باشگاه مشکلاتش را حل کند. نیکومنش مدیر برنامه های این بازیکن نیز با تائید چنین خبری می گوید: «فابیو 4 ماه پول گرفت ولی اصلا ناراحت نشد و اگر دیر آمد، به خاطر محل سکونتش بود. در گفت و گوهایی که در این دو روز با هم داشتیم، او تاکید کرد که برمی گردد. حرف هایی هم که نوشته بود در واقع یک درد دل بود با طرفداران.» او اضافه می کند: «فابیو تا آخر هفته در تهران است. ما در تماس هستیم.»
 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.