علت لج بازی مدیر عامل پرسپولیس با او چیست؟/ماجرای رو برگرداندن هاشمیان از رویانیان!

با آنکه وحید هاشمیان دیروز از مسولان پرسپولیس خواست که طلبش را پرداخت کنند اما خبرها از داخل باشگاه حکایت از آن دارد که رویانیان، حالا حالاها پولی به هاشمیان نخواهد داد.

به گزارش ستاره ها؛ وحید روز گذشته گفت: «شما حساب کنید من الان 9 ماه است که نصف قرارداد خود را از پرسپولیس نگرفته‌ام و هیچ چیزی هم تا به حال در این باره نگفته بودم. اما کسی توجهی نمی‌کند.» او بارها از نزدیک های رویانیان کم خواسته تا بتواند از راهی این پول را بگیرد. اما فعلا به این خواسته خود نخواهد رسید. نزدیکان پرسپولیس فاش کردند مدیر عامل پرسپولیس دل پری از هاشمیان دارد. رویانیان تاکید کرده، در صورتی که هاشمیان به تهران نیاید و علاوه بر عذرخواهی حرف های گذشته اش را تائید نکند، طلبش را پرداخت نخواهد کرد.
ماجرای دلخوری رویانیان از هاشمیان نیز به دو برهه فصل گذشته مربوط می شود. ابتدا پیش از بازی برگشت دربی. رویانیان در آن ایام به درفشی فر رفته بود و با هاشمیان به صورت سرپایی جلسه ای داشت. او به هاشمیان گفته بود: «باید برای دربی آماده باشی.» هاشمیان هم گفته بود در ماههای گذشته بارها مصدوم بوده و اگر نتواند خواسته های او و باشگاه را برآورده کند، هیچ پولی از پرسپولیس نخواهد گرفت. رویانیان به دلیل همین حرف ها، معتقد است نباید پولی به هاشمیان بدهد. اما علت اصلی ناراحتی مدیر عامل پرسپولیس از هاشمیان آن است که در اردوی تیم ملی در جده پیش از بازی الاتحاد، رفتار خوبی با او نداشت.
رویانیان پیش از آن مسابقه در گفت و گویی عجیب تاکید کرده بود سن برخی از بازیکنان تیم ازجمله هاشمیان و مهدوی کیا بالاست. با آنکه مهدوی کیا نیز شدیدا از رویانیان ناراحت شده بود، بعد از حضور او در تمرین، به سمتش رفت و دست داد ولی هاشمیان چنین نکرد و روی خود را به طرف دیگری بازگرداند. همین مسئله باعث دلخوری شدید رویانیان شده است و تاکید کرده تنها در صورتی حاضر است پول هاشمیان را بدهد که با پای خودش به باشگاه برود و درباره این دو ماجرا با او حرف بزند.
  
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.