نوری: کادرفنی از عملکردم مقابل کره راضی بود

نوری در بازی کره جنوبی چندان ندرخشید.

اخـراج مسعود شجاعی در بازی با کره باعث شد تا کی‌روش تغییر برنامه بدهد و از همین رو محمد نوری که از ابتدا در ترکیب تیم ملی قرار گرفته بود را از بازی خارج کند. بازیکن ملی‌پوش پرسپولیس از بازی تیم ملی و خودش می‌گوید.
 
بازی با کره خوب بود؟
به نظرم بازی خوبی انجام دادیم و توانستیم یک برد شیرین را کسب کنیم. این برد حاصل همدلی مردم و رسانه‌ها با تیم ملی بود و اگر همه دست به دست هم نمی‌دادیم این پیروزی کسب نمی‌شد.
تیم کره را چطور دیدید، شکست این تیم کار آسانی نبود.
خب ما آخرین‌باری که مقابل کره بازی کرده بودیم در جام ملت‌ها بود که این تیم در وقت‌های اضافی ما را شکست داد. کره نسبت به جام ملت‌ها قوی‌تر شده بود و این تغییر روی ما هم بود و به نظرم ایران هم از آن مسابقه‌ها بهتر شده است. بازی پایاپای بود و در حالی که کره روی توپ‌های بلند و بازیکن سرزن‌اش برنامه‌ریزی کرده بود اما واقعا مدافعانمان نگذاشتند کره برنامه‌اش را پیاده کند و ما پیروز شدیم.
خودت فکر می‌کردی از ابتدا در ترکیب حاضر باشی؟
بله و کاملا هم برای این بازی آماده بودم. به هر حال در تمرینات کار کرده بودیم و آقای کی‌روش هم در بازی‌های درون تیمی از من در تیم اصلی بازی می‌گرفت و تقریبا می‌دانستم که در این بازی هم وظیفه سنگینی دارم. البته چندان فرقی نداشت که چه کسی بازی کرده و مهم برد ایران بود که رقم خورد.
از نوع عملکردت راضی بودی؟
خب به نظرم تیمی که برنده دیدار می‌شود عملکرد بازیکنانش خوب بوده است. کادرفنی از عملکرد همه راضی بود و من خودم هم با مربیان صحبت کردم از من راضی بودند و گفتند عملکرد مثبتی داشتم.
بازی با ازبکستان را چطور می‌بینی؟
خب بازی سختی است. ان‌شاءا… با همدلی دوباره مردم و رسانه‌ها بتوانیم از بازی با ازبکستان هم 3 امتیاز را بگیریم تا 80 درصد صعودمان به جام جهانی قطعی شود. این بازی برای ما بسیار مهم است، ازبکستان قطر را برده و شانسش را بیشتر کرده و مطمئنا مقابل ما دو برابر انرژی می‌گذارد. به نظرم برای بازی با ازبکستان باید دو برابر بازی با کره کار کنیم تا بتوانیم برنده باشیم.
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.