در واکنش به پیشنهاد رویانیان /قلعه نویی:ساموئل را می خواهند قاضی یا انصاری فرد را بدهند

باشگاه پرسپولیس سخت به دنبال جذب جی لوید ساموئل بازیکن ترینیداد و توباگویی استقلال است،بازیکنی که چندان در ایده های تاکتیکی امیر قلعه نویی در این فصل جا ندارد و در اکثر بازی های این تیم در لیگ برتر روی نیمکت ذخیره ها نشسته است.

به گزارش ستاره ها؛ پرسپولیسی ها به حدی در راه این انتقال مصر هستند که رویانیان مدیرعامل این باشگاه که رابطه خوبی با فتح ا.. زاده دارد در این چند روز بارها به صورت تلفنی با مدیرعامل استقلال به مذاکره پرداخته و حتی پیشنهاد مالی مناسبی هم برای جذب ساموئل ارائه داده که در این اوضاع و احوال نامناسب مالی می تواند گره از مشکلات مالی استقلال باز کند.فتح ا.. زاده وقتی سماجت و پیشنهاد نجومی پرسپولیسی ها برای سرخپوش کردن ساموئل را به اطلاع امیر قلعه نویی رساند با واکنش جالبی از سوی سرمربی اش روبرو شد آن جا که امیر اعلام کرد به هیچ عنوان با پول اجازه جدایی به هافبک سیه چرده اش نمی دهد و تنها در ازای او بازیکن می خواهد.قلعه نویی خطاب به فتح ا.. زاده گفت:«من از مدت ها قبل می دانستم که پرسپولیسی ها به دنبال جذب ساموئل هستند از همین رو تنها به شرطی به این بازیکن اجازه می دهم به پرسپولیس برود که آنها هم در مقابل این بازیکن از میان کریم انصاری فرد یا محمد قاضی یکی را استقلالی کنند در غیر این صورت پرسپولیسی ها باید خواب خرید ساموئل را ببینند».
گفته می شود پرسپولیسی ها در پیشنهادی که برای انتقال جی لوید ساموئل به باشگاه استقلال ارائه داده اند با پرداخت پول قرارداد بازیکن ترینیداد و توباگویی به همراه 500 میلیون تومان موافقت کرده اند که با وجود نجومی شدن این پیشنهاد امیر تنها اعلام کرده ساموئل را با یکی زا بازیکنان مد نظرش جا به جا خواهد کرد. 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.