نیلسون: شهاب تمرین می کند تا دوباره ملی پوش شود/خط حمله مان استارت بزند در جدول صعود می کنیم

نیلسون کوره آ دروازه بان برزیلی پرسپولیس را می توانیم به عنوان یک بازیکن حرفه ای بدانیم.

به گزارش ستاره ها؛ کسی که توانایی حراست مطمئن از دروازه پرسپولیس را دارد و تا به حال، شرایط بسیار خوبی داشته تا جایی که شهاب گردان را نیمکت نشین کرد و حالا این بازیکن از تیم ملی دور شده است! نیلسون به ما گفت: پرسپولیس پس از یک خواب کوتاه، دوباره بیدار شده و تمرینات مان را ادامه می دهیم. می خواهیم موفق شویم و این دقیقا همان مساله ایست که حاضریم برای رسیدن به آن، یک جنگ تمام عیار داشته باشیم. خوشبختانه من به تیمی از لیگ ایران آمده ام که کاملا حرفه ایست. از مدیریت گرفته تا بازیکنان جوان، همگی دوست دارند پرسپولیس خیلی زود به موفقیت های بزرگ برسد و همین مساله و این انگیزه ها، کارمان را آسان تر می کند. ما باید از این به بعد به فکر استفاده از موقعیت های مان باشیم و نشان دهیم چه تیم خوب و باتجربه ای هستیم گرچه مشکلاتی از جمله تعطیلی های پیاپی یا عدم حضور بازیکنان ملی پوش نیز ما را آزار می دهد.
نیلسون اضافه کرد: من چندان با حریفان پیش روی مان آشنایی ندارم اما می دانم که راه آهن یکی از رقیبان جوان ماست. آمار دوندگی این تیم فوق العاده است و از سوی دیگر، مهاجمان جوان و باروحیه ای در راه آهن بازی می کنند که هر کدام شان پتانسیل تغییر نتیجه را دارند به خصوص که سرمربی راه آهن، مربی سابق پرسپولیس بوده و شرایط روحی خاصی برای این دیدار دارد اما پرسپولیس هم تیم کوچکی نیست که قبل از هر دیدار،  خود را بازنده بداند. ما هر بازی را مثل یک مبارزه تن به تن می بینیم و برای کسب موفقیت، می جنگیم. به نظر من اگر خط حمله تیم مان استارت گلزنی هایش را بزند و مهاجمان پرسپولیس، موقعیت ها را به گل بدل کنند و بدشانسی دست از سر ما بردارد، خیلی زود بازی های پیش رو را می بریم و به صدر جدول نزدیک می شویم. این، تمام چیزی است که از لیگ می خواهیم.
از نیلسون در خصوص شرایط شهاب گردان هم پرسیدیم که گفت: خیلی خوشحالم در کنار یک دروازه بان بسیار جوان و بلند قد تمرین می کنم. من و شهاب می توانیم دروازه پرسپولیس را بیمه کنیم. او اوایل فصل این شرایط را داشت و در هفته های قبل هم من نگهبان دروازه پرسپولیس بودم. ما رفیق هستیم و کارمان را به خوبی بلدیم فقط کافی است تیم نتیجه بگیرد تا مشخص شود شرایط خط دفاع و دروازه بانان پرسپولیس چقدر خوب بوده و این مساله چه کمکی به تیم کرده است. به هر حال در مورد شهاب باید بگویم او یک بازیکن حرفه ای و آرام است که مدتی بدشانسی آورد ولی می بینیم با تمام وجود تمرین می کند تا دوباره ملی پوش شود.
 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.